atletico madrid.jpg

ATLETICO - AC MILANO

24.11.2021 21:00 - WANDA METROPOLITANO, MADRID

  nezáväzná rezervácia zájazdu  

Děkujeme! Zpráva byla odeslána.

Už v skupinovej fáze Ligy Majstrov pôjde o veľmi atraktívny duel dvoch tímov, ktoré sa netaja cieľom postúpiť v Lige Majstrov čo najďalej. Domácim sa po svojom účinkovaní v Barcelone vrátil kanonier Antoine Griezmann, preto očakávame kvalitný zápas, v ktorom nebude isto núdza o mnohé pekné akcie a napínavé futbalové divadlo na pravdepodobne vypredanom štadióne. 

 V cene je zahrnuté:

 - COVID 19 garancia*

 - obojsmerná letenka vrátane poplatkov

 - check-in a vystavenie leteniek

 - príručná batožina pre každého

 - vstupenka na zápas - sedenie v páre

 - ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami

 - cestovné poistenie v AXA EXCELLENT

 - detailný itinerár k zájazdu

 - non-stop asistenčné služby

 - poistenie CK proti insolventnosti

letecky z BRATISLAVY
Viedeň, Budapešť)

cena: od 450€/os

zápas: 24.11. o 21:00

termín 24.-25.11.2021

futbalové zájazdy na FC Barcelona
Wanda Metropoliotano

Wanda Metropolitano, bol pôvodne plánovaný ako olympijský štadión, je od septembra 2017 domovom futbalového Atlética Madrid. Postavený bol na mieste atletického štadióna Estadio La Peineta, postaveného v roku 1994, z ktorého bola zachovaná iba konštrukcia hlavnej tribúny. Wanda Metrolitano je ultramoderná aréna využívajúca napr. dažďovú vodu, solárne panely a LED osvietenie s kapacitou viac ako 68 000 divákov, čím sa stal tretím najväčším štadiónom v Španielsku. V poslednej edícii Ligy Majstrov UEFA sa tu hralo finále medzi Liverpoolom a Tottenhamom.

mapa štadióna
Wanda Metropolitano

DETAILY ZÁJAZDU

COVID 19 garancia: 

Ochorenie COVID 19 a súvisiace opatrenia vám už vrásky robiť nemusia. Každého nášho klienta zdarma pripoisťujeme aj na komplikácie, ktoré môžu vzniknúť s aktuálnou pandémiou ako napríklad: náklady na storno zájazdu z dôvodu nemožnosti vycestovania pri pozitívnom PCR teste, náklady na hospitalizáciu alebo nariadenú karanténu mimo územia SR, náklady na ubytovanie a návrat na SR po karanténe atď.  

Doprava:

Odlet je zabezpečený z letiska Bratislava. V prípade požiadaviek zákazníka však vieme pripraviť zájazd aj z ostatných letísk (Košice, Viedeň, Budapešť, Praha ). V prípade odletu z Viedne je transport na letisko ZDARMA. Takisto zabezpečujeme transport na jednotlivé letiská za mimoriadne výhodné ceny.

Ubytovanie:

Ubytovanie pre našich klientov je zabezpečené v blízkosti štadióna alebo centra mesta v hoteloch 3* alebo 4* kategórie, v dvojlôžkových prípadne trojlôžkových izbách (na vyžiadanie). V cene zájazdu sú zahrnuté aj raňajky. 

Cestovné poistenie:

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene každého zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

Vstupenka na zápas:

V základnej cene zájazdu je zahrnutá vstupenka základnej kategórie (za bránkou prípadne horné rady hlavnej tribúny) - podľa dostupnosti. Cenovú ponuku za vstupenky vyššej kategórie Vám veľmi radi pripravíme na vyžiadanie. V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

Poistenie CK voči insolventnosti:

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-699

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj VIP služby ako napríklad: 4* a 5* hotely v centre mesta, transport z letiska priamo na hotel, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie, alebo prehliadku štadióna s bývalými legendami klubu...

Úprava zájazdu na mieru:

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy.