AUTOSALÓN ŽENEVA 2018

Medzinárodný autosalón v Ženeve (francúzsky: Salon international de l'automobile) sa každoročne koná v marci vo švajčiarskom meste Ženeva. Prehliadka sa koná v ženevskom palexpo, kongresovom centre, ktoré sa nachádza vedľa medzinárodného letiska Cointrin. Autosalón je organizovaný organizáciou Internationale des Constructeurs d'Automobiles a považuje sa za najvýznamnejšiu medzinárodnú moto-show Európy.

zajazd na autosalon frankfurt

DETAILY ZÁJAZDU

Termín: 09.-11.03.2018 - od 300€

 

CENA obsahuje:

-spiatočnú letenku Viedeň - Ženeva - Viedeň

-ubytovanie v 3*hoteli s raňajkami (na vyžiadanie vyšší štandard)

-vstupenku na autosalón

-poistenie s neobmedzením poistným krytím

 

*pre skupiny zabezpečujeme delegáta - na vyžiadanie

zajazd na autosalon frankfurt
zajazd na autosalon frankfurt

Dôležité : pri športových zájazdoch platí jedno jednoduché pravidlo a to, že čim skôr si zájazd objednáte, tým lacnejší zájazd bude. Áno! Je to presne naopak ako pri bežných dovolenkových zájazdoch, niektoré svetové podujatia sú vypredané aj niekoľko mesiacov vopred a preto neváhajte a nechajte sa presvedčiť o našich službách. URČITE NEBUDETE ĽUTOVAŤ

Ďakujeme, budeme Vás čoskoro kontaktovať

Detaily zájazdu:

 

Doprava:

Odlet je zabezpečený z letiska Viedeň - Schwecaht. V prípade požiadaviek vieme zabezpečiť odlet aj z iných letísk.

 

Ubytovanie:

Ubytovanie pre našich klientov zabezpečujeme v blízkosti podujatia v hoteloch minimálne 3* kategórie a vyššej. Vo vačšine prípadov sú v cene zahrnuté aj raňajky. Príplatok za jednolôžkovú izbu si NEÚČTUJEME. 

 

Vstupenka:

V cene zájazdu je zahrnutá štandardná vstupenka na autosalón.

 

Poistenie:

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene každého zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU.

 

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste podujatia a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

Na vypracovanie cenovej ponuky, prosíme vyplňte tento nezáväzný objednávkový formulár