BAYERN M. - FC BARCELONA

8.12.2021 21:00 - ALLIANZ ARENA, MNÍCHOV

bayern mnichov.jpg

Bayern je už tradičným účastníkom Ligy Majstrov a tento krát do Allianz Arény prídu hostia z Barcelony, ktorí nemajú veľmi vydarenú sezónu a na pohode im určite nepridá ani výsledok domáceho merania síl, kde podľahli Bayernu 0:3. Komfortný zájazd autobusom/minibusom s občerstvením je zas zárukou toho, že sa nemusíte o nič starať a zápas si užijete bez zbytočných časových strát. Postaráme sa o vás tak, aby ste si svoj zápas užili čo najviac. Zápas, v ktorom si Barcelona už nemôže dovoliť žiadne zaváhanie, tak bude zápasom o všetko..

autobus / minibus

termín 8.-9.12.2021

zápas: 8.11. o 21:00

cena: od 170€/os

 V cene je zahrnuté:

 - COVID19 garancia*

 - transport z Bratislavy do Mníchova a späť

 - občerstvenie počas cesty

 - vstupenka na zápas - sedenie v páre

 - cestovné poistenie v AXA EXCELLENT

 - detailný itinerár k zájazdu

 - non-stop asistenčné služby

 - služby sprievodcu CK počas zájazdu 

 - poistenie CK proti insolventnosti

Thanks! Message sent.

  nezáväzná rezervácia zájazdu  
Allianz Arena

Allianz Arena je futbalový štadión, ktorý sa nachádza v severnej časti nemeckého mesta Mníchov. Od sezóny 2005/2006 tu hráva domáce zápasy mníchovský futbalový klub FC Bayern. Je to jeden zo štadiónov, kde sa konali Majstrovstvá sveta vo futbale 2006; hral sa tu otvárací a jeden semifinálový zápas. V roku 2012 sa tu uskutočnilo finále Ligy majstrov. Celková kapacita štadióna je 75 000 miest. Počas medzinárodných stretnutí, Ligy majstrov a Pohára UEFA sa využíva 70 000 miest. 

mapa štadióna
Allianz Arena
allianz arena.gif

DETAILY ZÁJAZDU

COVID 19 garancia: 

Ochorenie COVID 19 a súvisiace opatrenia vám už vrásky robiť nemusia. Každého náško klienta zdarma pripoisťujeme aj na komplikácie, ktoré môžu vzniknúť s aktuálnou pandémiou ako napríklad: náklady na storno zájazdu z dôvodu nemožnosti vycestovania pri pozitívnom PCR teste, náklady na hospitalizáciu alebo nariadenú karanténu mimo územia SR, náklady na ubytovanie a návrat na SR po karanténe atď.  

Doprava:

Doprava je zabezpečená autobusom / minibusom z Bratislavy. V prípade požiadaviek zákazníka však vieme pripraviť zájazd aj z ostatných miest za mimoriadne výhodné ceny.

Cestovné poistenie:

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene každého zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

Vstupenka na zápas:

V základnej cene zájazdu je zahrnutá vstupenka základnej kategórie (za bránkou prípadne horné rady hlavnej tribúny) - podľa dostupnosti. Cenovú ponuku za vstupenky vyššej kategórie Vám veľmi radi pripravíme na vyžiadanie. V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

Poistenie CK voči insolventnosti:

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-699

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj VIP služby ako napríklad: 4* a 5* hotely v centre mesta, transport z letiska priamo na hotel, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie, alebo prehliadku štadióna s bývalými legendami klubu...

Úprava zájazdu na mieru:

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy.