BAYERN MNÍCHOV - CHELSEA

18.3.2020 21:00 - ALLIANZ ARENA, MNÍCHOV

Tohtoročná edícia Ligy Majstrov má v osemfinále atraktívnu dvojicu v podobe duelu nemeckého majstra a víťaza minuločnej edície Európskej ligy UEFA. Hráči Bayernu majú ešte isto v pamäti prehru s Chelsea vo finále Ligy Majstrov z roku 2012 na domácom trávniku a istotne sa budú chcieť patrične odplatiť. Hráči Bayernu prešli skupinou ako nôž maslom , svojich súperov vôbec strelecky nešetrili, preto by sa mali mať hráči "The Blues" mali mať na pozore. Hlavne strelecký klenot Lewandowski bol pri chuti. Ako sa bude dariť obom tímom si môžete ísť vychutnať spolu s nami do metropoly Bavorska v polovici marca.

autobus / minibus

termín 18.-19.3.2020

zápas: 18.3. o 21:00

cena: od 450€/os

 V cene je zahrnuté:

 - transport z Bratislavy do Mníchova a späť

 - občerstvenie počas cesty

 - vstupenka na zápas - sedenie v páre

 - cestovné poistenie v AXA EXCELLENT

 - detailný itinerár k zájazdu

 - non-stop asistenčné služby

 - služby sprievodcu CK počas zájazdu 

 - poistenie CK proti insolventnosti

  nezáväzná rezervácia zájazdu  
Allianz Arena

Allianz Arena je futbalový štadión, ktorý sa nachádza v severnej časti nemeckého mesta Mníchov. Od sezóny 2005/2006 tu hrávajú domáce zápasy mníchovské futbalové kluby TSV 1860 a FC Bayern. Je to jeden zo štadiónov, kde sa konali Majstrovstvá sveta vo futbale 2006; hral sa tu otvárací a jeden semifinálový zápas. V roku 2012 sa tu uskutočnilo finále Ligy majstrov. Celková kapacita štadióna je 75 000 miest. Počas medzinárodných stretnutí, Ligy majstrov a Pohára UEFA sa využíva 70 000 miest. 

mapa štadióna
Camp Nou

DETAILY ZÁJAZDU

Doprava:

Doprava je zabezpečená autobusom / minibusom z Bratislavy. V prípade požiadaviek zákazníka však vieme pripraviť zájazd aj z ostatných miest za mimoriadne výhodné ceny.

Cestovné poistenie:

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene každého zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

Vstupenka na zápas:

V základnej cene zájazdu je zahrnutá vstupenka základnej kategórie (za bránkou prípadne horné rady hlavnej tribúny) - podľa dostupnosti. Cenovú ponuku za vstupenky vyššej kategórie Vám veľmi radi pripravíme na vyžiadanie. V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

Poistenie CK voči insolventnosti:

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-699

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj VIP služby ako napríklad: 4* a 5* hotely v centre mesta, transport z letiska priamo na hotel, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie, alebo prehliadku štadióna s bývalými legendami klubu...

Úprava zájazdu na mieru:

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy. 

© 2014-2021 všetky práva vyhradené

                  Best Sport Tour s.r.o.

Hokejove Zajazdy | Bratislava | SuperFanúšik
Hokejove Zajazdy | Bratislava | SuperFanúšik
Hokejove Zajazdy | Bratislava | SuperFanúšik
Hokejove Zajazdy | Bratislava | SuperFanúšik

Futbalové, hokejové a iné športové zájazdy za najlepšie ceny na trhu - to je SuperFanusik.sk