top of page
bayern mnichov.jpg

BAYERN MNÍCHOV - HERTHA

30.4.2023 - Allianz Arena, Mníchov

  nezáväzná rezervácia zájazdu  

Koniec apríla prinesie súboj tímov z oboch koncov tabuľky. Kým domáci Bayern bojuje o prvé miesto, Hertha v zostave aj s našim Petrom Pekaríkom bude musieť zabrať, aby sa udržali v Bundeslige. Allianz aréna bude plná a vy môžete byť pri tom. Autobusový zájazd na ktorý si nemusíte brať ani jeden deň voľna. Poďte s nami do Mníchova a vychutnajte si boj o čelo Bundesligy na vlastné oči. 

 V cene je zahrnuté:

 - doprava pohodlným minibusom/autobusom

 - občerstvenie počas jazdy 

   (pivo, minerálka, snack)

 - vstupenka na zápasy

 - sprievodca CK

 - poistenie CK proti insolventnosti

 - darček pre každého 

Bus/minibus zájazd

termín 30.4. - 1.5.2023

zápas: 30.4. o 15:30

Cena: 190€

Ďakujeme - správa odoslaná

Allianz Arena

Allianz Arena - futbalový štadión, ktorý sa nachádza v severnej časti nemeckého mesta Mníchov. Od sezóny 2005/2006 tu hrávali domáce zápasy mníchovské futbalové kluby TSV 1860 a FC Bayern. Od roku 2018 je Allianz Arena domovským stánkom iba Bayernu Mníchov. Je to jeden zo štadiónov, kde sa konali Majstrovstvá sveta vo futbale 2006; hral sa tu otvárací a jeden semifinálový zápas. V roku 2012 sa tu uskutočnilo finále Ligy majstrov. Celková kapacita štadióna je 75 000 miest. Počas medzinárodných stretnutí, Ligy majstrov a Pohára UEFA sa využíva 70 000 miest. 

sedenie Allianz Arena
allianz arena sedene

DETAILY ZÁJAZDU

Doprava:

Odchod busu/minibusu bude z Bratislavy priamo do Mníchova. Predpokladaný čas odchodu je 7:00

*Časový harmonogram je potvrdený, predpokladaný odchod bude v ranných hodinách s príchodom do Mníchova okolo poludnia,  návrat do Bratislavy je plánovaný 1.5.2023 krátko po polnoci. 

Cestovné poistenie:

Cestovné poistenie NIE JE v cene zájazdu, odporúčame si uzavrieť cestovné poistenie individuálne, prípadne na prostredníctvom nasledujúceho linku: https://www.europska.sk/online-poistenie?ap=80036553-3 

Vstupenka na zápas:

V základnej cene zájazdu je zahrnutá vstupenka 4tej kategórie. Cenovú ponuku za vstupenky vyššej kategórie Vám veľmi radi pripravíme na vyžiadanie. V prípade viacčlenných skupín je garantované sedenie celej skupiny pokope !

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu. Tieto informácie zasielame 7 dní pred odchodom.

Poistenie CK voči insolventnosti:

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK). Bližšie informácie ako aj poistný certifikát nájdete v časti KONTAKT.

bottom of page