top of page
frankfurt arena

cena: 750€/os

BELGICKO - SLOVENSKO

17.6.2024 o 18:00, Frankfurt Arena

belgicko.png
slovakia.png

Úvodný zápas našich na ME v Nemecku, kde nemôže chýbať žiaden SuperFanúšik, no a samozrejme ani my. Preto sme pre vás pripravili aj tento zájazd, kde sa vyberieme už v nedeľu ráno aby ste si oddýchnutí mohli užiť pondelkový zápas našich proti silnému tímu Belgicka. Transport, ubytovanie na 2 noci priamo vo Frankfurte a nezabudnuteľný zážitok. 

Thanks! Message sent.

  nezáväzná rezervácia zájazdu  
Yellow Bus

zápas: 17.6. o 18:00

termín: 16.-18.6.2024

minibusom z Bratislavy

    V cene je zahrnuté:

- obojsmerná doprava našim minibusom
- klimatizácia a občersvenie počas cesty

- vstupenka na zápas - sedenie v páre

- ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami na 2 noci

- cestovné poistenie

- detailný itinerár k zájazdu

- non-stop asistenčné služby
- sprievodca CK

- poistenie CK proti insolventnosti

FRANKFURT ARENA
frankfurt arena

Deutsche Bank Park (predtým Waldstadion), alebo aj Frankfurt Arena je jedným zo štadiónov, kde sa odohrajú tohtoročné majstrovstvá európy vo futbale. Bol postavený v roku 1966, v roku 1974 se tu konali MS vo futbale. Tento štadión so zaťahovacou strechou má kapacitu 58000 divákov a bude prvým štadiónom na ME 2024, kde sa predstaví aj naša futbalová jedenástka. 

mapa štadióna 
Frankfurt Arena
frankfurt arena.png

DETAILY ZÁJAZDU

Cestovné poistenie a COVID 19 - Každého nášho klienta zdarma pripoisťujeme na liečebné náklady, ako aj na komplikácie, ktoré môžu vzniknúť s pandémiou  Covid 19 ako napríklad: náklady na hospitalizáciu alebo nariadenú karanténu mimo územia SR, náklady na ubytovanie a návrat na SR po karanténe atď.  

Doprava:

Odchod je zabezpečený našim minibusom z Bratislavy v nedeľu 16.6. v ranných hodinách. Odchod z Frankfurtu bude v utorok v dopoludňajších hodinách s návratom do Bratislavy vo večerných hodinách. 

Ubytovanie:

Ubytovanie pre našich klientov je zabezpečené vždy v nami overených hoteloch v blízkosti štadióna alebo centra mesta. Minimálna kategória hotela sú 3*, ubytovanie je v dvojlôžkových prípadne trojlôžkových izbách (na vyžiadanie). V cene zájazdu sú vždy zahrnuté aj raňajky. 

Vstupenka na zápas:

V základnej cene zájazdu je zahrnutá vstupenka základnej kategórie do sektoru Slovenska.  V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

Poistenie CK voči insolventnosti:

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK). Bližšie informácie ako aj poistný certifikát nájdete v časti KONTAKT.

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj VIP služby ako napríklad: 4* a 5* hotely v centre mesta, transport z letiska priamo na hotel, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie, alebo prehliadku štadióna s bývalými legendami klubu...

Úprava zájazdu na mieru:

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy. 

Gólová garancia:
Pri vybraných zájazdoch poskytujeme tzv. "GÓLOVÚ GARANCIU", čo znamená, že v prípade že tento zápas skončí bezgólovou remízou 0:0, klient od nás získava "odškodné" - voucher na akýkoľvek letecký zájazd z našej ponuky v hodnote 100€ za každú dvojicu. 
 

bottom of page