top of page

INTER MILAN - ATALANTA

inter milano.jpg

10.1.2020 15:00 - GIUSEPPE MEAZZA, MILANO

  nezáväzná rezervácia zájazdu  

Thanks! Message sent.

 V cene je zahrnuté:

 - doprava pohodlným autobusom (TV,       

   klimatizácia, individuálne osvetlenie, WC)

 - občerstvenie počas jazdy 

   (pivo, minerálka, snack)

 - tipovačka a súťaže o hodnotné ceny

 - vstupenka na zápas - sedenie spolu

   garantované

 - sprievodca počas celého zájazdu

 - poistenie CK proti insolventnosti

autobusový zájazd

cena: od 100€/os

zápas: 10.1. o 15:00

termín 9.-11.1.2020

TRASA AUTOBUSU 1: ŽILINA - TRENČÍN - MILÁNO (odchod Žilina 19:00 )  dostatok voľných miest 

TRASA AUTOBUSU 2: NITRA - TRNAVA - BRATISLAVA - MILÁNO (odchod Nitra 20:00)  dostatok voľných miest 

Provinčné derby s tímom z Bergama, ktoré je od Milána vzdialené cca 50km prinesie zaujímavý súboj účastníkov Ligy Majstrov. V poslednej sezóne hostia získali bronzové medaily pred Interom len vďaka lepšiemu skóre. Hosťom sa v zápasoch s Interom v Miláne veľmi nedarí a najradšej by aj zabudli na potupnú prehru 0:7 zo sezóny 2016/17. Domáci hráči by sa radi viezli na pozitívnej domácej vlne s Atalantou. Hostia by isto radi zopakovali medailové pozície a kožu lacno určite nepredajú.

San Siro / Giuseppe Meazza

Štadión Giuseppe Meazza, tiež známy ako San Siro, je futbalový štadión, ktorý sa nachádza v okrese San Siro v Miláne. Je domovom klubu AC Miláno a Inter Miláno. Má kapacitu 80,018 miest čo ho robí, jeden z top desiatich najväčších štadiónov v Európe a najväčším štadiónom v Taliansku. Dňa 3. marca 1980, ból štadión  pomenovaný na počesť Giuseppe Meazza, dvojnásobného víťaza Svetového pohára (1934, 1938), ktorý hral za Inter Miláno. San Siro je štadión 4. kategórie UEFA. Odohralo sa tu šesť zápasov MS 1990 a 4X finále UEFA Champions League (965, 1970 a 2001, 2016. Štadión sa používa aj pre koncerty a iné športové podujatia. 

mapa štadióna
San Siro / Giuseppe Meazza
san siro

DETAILY ZÁJAZDU

Cestovné poistenie:

V spolupráci s poisťovňou AXA Vám ponúkame možnosť si doobjednať cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT za sumu 5€/os/zájazd (2dni). Produkt AXA EXCELLENT je najvyšší poistný produkt BEZ FINANČNÉHO LIMITU.

Vstupenka na zápas:

V základnej cene zájazdu je zahrnutá vstupenka 4tej kategórie. Cenovú ponuku za vstupenky vyššej kategórie Vám veľmi radi pripravíme na vyžiadanie. V prípade viacčlenných skupín je garantované sedenie celej skupiny pokope !

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu. Tieto informácie zasielame 7 dní pred odchodom.

Poistenie CK voči insolventnosti:

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-699

Doprava:

Odchod Autobusu bude zo Žiliny cez Trenčín, Bratislavu resp. z Nitry cez Trnavu, Bratislavu do Milána.

*Časový harmonogram je potvrdený, predpokladaný odchod bude vo večerných hodinách s príchodom do Milána okolo dopoludnia. 

bottom of page