INTER MILAN - JUVENTUS

inter milano.jpg

6.10.2019 20:30 - GIUSEPPE MEAZZA, MILANO

Na prvú októbrovú nedeľu nám rozlosovanie Serie A prisúdilo šláger dvoch najväčších ašpirantov na titul. Oba tímy sa pred sezónou značne posilnili a zápas prinesie niekoľko zaujímavých súbojov nie len na ihrisku, ale i nových trénerov na lavičke oboch súperov. Podarí sa slovenskému obrancovi Škriniarovi udržať C. Ronalda bez streleného gólu? Pripravia domáci hráči svojím fanúšikom horúcu noc po zdolaní "zebier" z Turína?

  nezáväzná rezervácia zájazdu  

Thanks! Message sent.

 V cene je zahrnuté:

 - doprava pohodlným autobusom (TV,       

   klimatizácia, individuálne osvetlenie, WC)

 - občerstvenie počas jazdy 

   (pivo, minerálka, snack)

 - tipovačka a súťaže o hodnotné ceny

 - vstupenka na zápas - sedenie spolu

   garantované

 - sprievodca počas celého zájazdu

 - poistenie CK proti insolventnosti

autobusový zájazd

cena: od 180€/os

zápas: 6.10. o 15:00

termín 5.-7.10.2019

TRASA AUTOBUSU 1: ŽILINA - TRENČÍN - MILÁNO (odchod Žilina 19:00 )  dostatok voľných miest 

TRASA AUTOBUSU 2: NITRA - TRNAVA - BRATISLAVA - MILÁNO (odchod Nitra 20:00)  dostatok voľných miest 

Štadión Giuseppe Meazza, tiež známy ako San Siro, je futbalový štadión, ktorý sa nachádza v okrese San Siro v Miláne. Je domovom klubu AC Miláno a Inter Miláno. Má kapacitu 80,018 miest čo ho robí, jeden z top desiatich najväčších štadiónov v Európe a najväčším štadiónom v Taliansku. Dňa 3. marca 1980, ból štadión  pomenovaný na počesť Giuseppe Meazza, dvojnásobného víťaza Svetového pohára (1934, 1938), ktorý hral za Inter Miláno. San Siro je štadión 4. kategórie UEFA. Odohralo sa tu šesť zápasov MS 1990 a 4X finále UEFA Champions League (965, 1970 a 2001, 2016. Štadión sa používa aj pre koncerty a iné športové podujatia. 

San Siro / Giuseppe Meazza
mapa štadióna
San Siro / Giuseppe Meazza

DETAILY ZÁJAZDU

Doprava:

Odchod Autobusu bude zo Žiliny cez Trenčín, Bratislavu resp. z Nitry cez Trnavu, Bratislavu do Milána.

*Časový harmonogram je potvrdený, predpokladaný odchod bude vo večerných hodinách s príchodom do Milána okolo dopoludnia. 

Cestovné poistenie:

V spolupráci s poisťovňou AXA Vám ponúkame možnosť si doobjednať cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT za sumu 5€/os/zájazd (2dni). Produkt AXA EXCELLENT je najvyšší poistný produkt BEZ FINANČNÉHO LIMITU.

Vstupenka na zápas:

V základnej cene zájazdu je zahrnutá vstupenka 4tej kategórie. Cenovú ponuku za vstupenky vyššej kategórie Vám veľmi radi pripravíme na vyžiadanie. V prípade viacčlenných skupín je garantované sedenie celej skupiny pokope !

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu. Tieto informácie zasielame 7 dní pred odchodom.

Poistenie CK voči insolventnosti:

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-699