borussia dortmund.jpg

DORTMUND - RANGERS

17.3.2022 18:45- Signal Iduna Park, Dortmund

Šesnásťfinálové kolo Európkej Ligy, kde v domácom Signal Iduna Parku prívíta nemecký vicemajster Škótov z Glasgowa. Posledné meranie síl týchto súperov bolo ešte v roku 1999 a po dvoch zhodných víťazstvách domácich 2:0 sa v Dortmunde rozhodlo až v penaltovom rozstrele. Teraz je situácia trošku iná a favoritom je domáci Dormund a ich zaváhanie by bolo veľkým prekvapením. No a prekvapením (tentokrát príjemným) je aj cena zájazdu, ktorá začína na 270€. A zároveň je to asi posledná šanca vidieť hviezdneho Haalanda naživo. Idete?

  nezáväzná rezervácia zájazdu  

Thanks! Message sent.

cena: od 270€/os

zápas: 17.3. o 18:45

termín 17.-18.3.2022

letecky z Viedne

 V cene je zahrnuté:

 - COVID 19 garancia*

 - obojsmerná letenka vrátane poplatkov

 - check-in a vystavenie leteniek

 - transport z Bratislavy do Viedne a späť

 - vstupenka na zápas - sedenie v páre

 - ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami

 - cestovné poistenie v AXA EXCELLENT

 - detailný itinerár k zájazdu

 - non-stop asistenčné služby

 - poistenie CK proti insolventnosti

dormund stadion.jpg
Signal Iduna Park

Signal Iduna Park, predtým Westfalenstadion, je jeden z najslávnejších futbalových štadiónov. Nachádza sa v Dortmunde a posledná rekonštrukcia bola dokončená v lete 2004 za 45,5 miliónov eur.

Štadión drží bundesligový rekord v počte občerstvovacích stanovíšť – viac než 3 500. Na štadióne sa konali Majstrovstvá sveta vo futbale 2006.

mapa štadióna
Signal Iduna Park
Stadionplan_2018_bvbnachricht_voll_small

DETAILY ZÁJAZDU

COVID 19 garancia: 

Ochorenie COVID 19 a súvisiace opatrenia vám už vrásky robiť nemusia. Každého náško klienta zdarma pripoisťujeme aj na komplikácie, ktoré môžu vzniknúť s aktuálnou pandémiou ako napríklad: náklady na storno zájazdu z dôvodu nemožnosti vycestovania pri pozitívnom PCR teste, náklady na hospitalizáciu alebo nariadenú karanténu mimo územia SR, náklady na ubytovanie a návrat na SR po karanténe atď.  

Ubytovanie:

Ubytovanie pre našich klientov je zabezpečené v blízkosti štadióna alebo centra mesta v hoteloch 3* alebo 4* kategórie, v dvojlôžkových prípadne trojlôžkových izbách. V cene zájazdu sú zahrnuté aj raňajky. 

Doprava:

Odlet je zabezpečený z letiska Viedeň Schwechat. V prípade požiadaviek zákazníka však vieme pripraviť zájazd aj z ostatných letísk (Košice, Budapešť, Praha ). V prípade odletu z Viedne je transport na letisko ZDARMA. Takisto zabezpečujeme transport na jednotlivé letiská za mimoriadne výhodné ceny.

Cestovné poistenie:

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene každého zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

Vstupenka na zápas:

V základnej cene zájazdu je zahrnutá vstupenka základnej kategórie (za bránkou prípadne horné rady hlavnej tribúny) - podľa dostupnosti. Cenovú ponuku za vstupenky vyššej kategórie Vám veľmi radi pripravíme na vyžiadanie. V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

Poistenie CK voči insolventnosti:

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-699

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj VIP služby ako napríklad: 4* a 5* hotely v centre mesta, transport z letiska priamo na hotel, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie, alebo prehliadku štadióna s bývalými legendami klubu...

Úprava zájazdu na mieru:

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy.