top of page

Alexander Ovečkin a Zdeno Chára navštívia New York

Najlepšia a najkvalitnejšia hokejová liga na svete už klasicky v najlepších cenách. Vyberte sa s nami na dvojzápas do New Yorku, kde na vlastné oči uvidíte hviezdu NHL Alexandra Ovečkina, či slovenských hráčov v drese Boston Bruins. Ubytovanie v kvalitnom hoteli s raňajkami, transport na letisko Viedeň a 5 dní v New Yorku. Už od 790€.

Zoznam zápasov:

19.3.2019 NEW JERSEY DEVILS - WASHINGTON CAPITALS

21.3.2019 NEW JERSEY DEVILS - BOSTON BRUINS

TERMÍN ZÁJAZDU: 18.3.2019 -22.3.2019 - Viedeň - New York - Viedeň (návrat 23.3.)

V cene je zahrnuté:

 - letenky Viedeň - New York a New York - Viedeň (1 x prestup)

 - transport z Bratislavy do Viedne a späť

 - vstupenka na zápas - sedenie v páre garantované

 - ubytovanie v 3* hoteli v New Yorku s raňajkami na 4 noci

 - cestovné poistenie AXA EXCELLENT

 - poradenstvo pri vybavovaní povolenia ESTA na vstup do USA - zdarma

 - brožúra - turistický sprievodca New York v Slovenskom jazyku

Sunset Over Manhattan
NHL

 V prípade záujmu o uvedený zápas, prosíme vyplňte nezáväzný rezervačný formulár 

Detaily zájazdu:

 

Doprava:

Odlet je z Viedenského letiska Schwechat, kde vás dopravíme z Bratislavy, takisto vás dopravíme aj naspäť do Bratislavy po prílete.

 

Ubytovanie:

Ubytovanie je zabezpečené v 3* alebo v 4* hoteli v New Yorku s výbornou dostupnosti na jednotlivé štadióny (Barclays Centre, Madison Square Garden, Prudential Center)

Vstupenka:

V cene zájazdu je zahrnutá vstupenka základnej kategórie s vynikajúcim výhľadom tak, aby váš zážitok z tohto zápasu bol čo najlepší.

Poistenie:

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene každého zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU.

Víza:

V prípade potreby vám samozrejme ponúkame bezplatný servis a pomoc pri vybavovaní si vstupných víz do USA, tzv. ESTA formulár.

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

Ďalšie služby:

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj ďalšie služby ako napríklad: transport z letiska, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie, alebo prehliadku štadióna s bývalými legendami klubu...

 

Výbava superfanúšika:

Pri objednávke zájazdu poskytujeme každému zákazníkovi zľavu na nákup suvenírov. K dispozícii sú dresy a aj personalizované dresy, kde Vám vyrobíme meno a číslo podľa Vašich požiadaviek, vlajky, šály a mnoho ďalšieho

 

Ďakujeme, budeme Vás čoskoro kontaktovať

bottom of page