top of page
nhl timy.jpg

1.4. - 5.4.2020 s návratom 6.4.2020

Najlepšia a najkvalitnejšia hokejová liga na svete v TOP cene. Vyberte sa s nami na dvojzápas do New Yorku. Čaká na vás zápas, kde domáci New Jersey Devils, ktorí majú vo svojich radoch aj jednotku draftu - Jacka Hughesa, privítajú tabuľkového suseda Buffalo Sabres a vyvrcholením zájazdu bude New Yorské derby na Long Islande, kde domáci Islanders privíta práve diablov z New Jersey. Popri tom Vás čaká nezabudnuteľných 5dní v New Yorku. 

hockey.png

letecky z VIEDNE 

termín 1.-6.4.2020

zápas: 2.4. + 4.4.2020

cena: od 850€/os

 V cene je zahrnuté:

 - obojsmerná letenka vrátane poplatkov

 - check-in a vystavenie leteniek

 - vstupenka na 2 zápasy NHL - sedenie v páre

 - transport z Bratislavy na letisko Viedeň a späť

 - ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami

 - cestovné poistenie vrátane storna zájazdu

 - detailný itinerár k zájazdu

 - ESTA formulár povinný na vstup do USA

 - non-stop asistenčné služby

 - poistenie CK proti insolventnosti

 - darček - čiapka NY ISLANDERS

  nezáväzná rezervácia zájazdu  

Thanks! Message sent.

Sunset Over Manhattan
NY Sign
Image by Joshua Earle

Ubytovanie:

Ubytovanie pre našich klientov je zabezpečené v blízkosti štadióna alebo centra mesta v hoteloch 3* alebo 4* kategórie, v dvojlôžkových prípadne trojlôžkových izbách. V cene zájazdu sú zahrnuté aj raňajky. 

Doprava:

Odlet je zabezpečený z letiska Viedeň (Budapešť, Praha ). V prípade odletu z Viedne je transport na letisko ZDARMA. Takisto zabezpečujeme transport na jednotlivé letiská za mimoriadne výhodné ceny.

Cestovné poistenie:

V spolupráci s poisťovňou UNION je v cene tohto zájazdu zahrnuté aj pripoistenie STORNA zájazdu, aby ste v prípade neočakávaných problémov nestratili svoje peniaze. Toto poistenie okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

Vstupenka na zápas:

V základnej cene zájazdu je zahrnutá vstupenka základnej kategórie (za bránkou prípadne horné rady hlavnej tribúny) - podľa dostupnosti. Cenovú ponuku za vstupenky vyššej kategórie Vám veľmi radi pripravíme na vyžiadanie. V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

Poistenie CK voči insolventnosti:

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-6171

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj VIP služby ako napríklad: 4* a 5* hotely v centre mesta, transport z letiska priamo na hotel, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie, alebo prehliadku štadióna s bývalými legendami klubu...

Úprava zájazdu na mieru:

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy. 

dvojzápas NHL v New Yorku

bottom of page