top of page

MANCH. CITY - ARSENAL

6.8.2023 Wembley, Londýn

Thanks! Message sent.

Vrcholom letnej prípravy bude už tradičný zápas "FA COMMUNITY SHIELD", v ktorom sa tento rok stretnú tímy Manchestru City a Arsenalu a dejiskom bude legendárny štadión Wembley. Arsenal dlho ašpiroval na titul v Premier League, ale Haaland a spol. im majstrovskú trofej vyfúkli. Vrátia im to kanonieri, alebo sa bude vo vitríne Pepa Guardiolu ligotať ďalšia trofej? Poďte si to s nami pozrieť priamo do Londýna. 

letecky z Bratislavy 
návrat do Viedne s transportom do BA

termín 5.-7.8.2023

 V cene je zahrnuté:

- COVID19 garancia*

- obojsmerná letenka vrátane poplatkov
- online checkin a vystavenie leteniek
- príručná batožina pre každého
- ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami
- vstupenka na zápas - sedenie v páre

- transport z letiska Viedeň do Bratislavy

- transport z letiska do Londýna a späť

- cestovné poistenie v AXA EXCELLENT

- detailný itinerár k zájazdu

- non-stop asistenčné služby

- poistenie CK proti insolventnosti

cena: od 590€/os

  nezáväzná rezervácia zájazdu  

zápas: 6.8. o 21:00

manchester city.jpg
arsenal.jpg
Wembley Stadium
wembley

Wembley Stadium je štadión vo Wembley, ktorý sa nachádza v London Borough of Brent v Londýne, v Anglicku. Jeho primárne využitie je pre domáce zápasy Anglickej futbalovej reprezentácie, finále FA Cupu, koncerty a ďalšie. S kapacitou 90 000 miest je to druhý najväčší štadión v Európe (po Nou Campe) a najväčší na svete v počte zastrešených sedadiel. Po otvorení sa začal nazývať New Wembley Stadium aby sa rozlíšil od pôvodného štadiónu s rovnakým menom. Wembley je tiež najdrahším štadiónom, ktorý bol postavený (2008).

mapa štadióna
Wembley
wembley seating chart.png

DETAILY ZÁJAZDU

Cestovné poistenie a COVID 19 - Každého nášho klienta zdarma pripoisťujeme na liečebné náklady, ako aj na komplikácie, ktoré môžu vzniknúť s pandémiou  Covid 19 ako napríklad: náklady na hospitalizáciu alebo nariadenú karanténu mimo územia SR, náklady na ubytovanie a návrat na SR po karanténe atď.  

Doprava:

Odlet je zabezpečený z letiska Bratislava. V prípade požiadaviek zákazníka však vieme pripraviť zájazd aj z ostatných letísk (Košice, Viedeň, Budapešť, Praha ). V prípade odletu z Viedne je transport na letisko ZDARMA. Takisto zabezpečujeme transport na jednotlivé letiská za mimoriadne výhodné ceny.

Ubytovanie:

Ubytovanie pre našich klientov je zabezpečené vždy v nami overených hoteloch v blízkosti štadióna alebo centra mesta. Minimálna kategória hotela sú 3*, ubytovanie je v dvojlôžkových prípadne trojlôžkových izbách (na vyžiadanie). V cene zájazdu sú vždy zahrnuté aj raňajky. 

Vstupenka na zápas:

V základnej cene zájazdu je zahrnutá vstupenka základnej kategórie (za bránkou prípadne horné rady hlavnej tribúny) - podľa dostupnosti. Cenovú ponuku za vstupenky vyššej kategórie Vám veľmi radi pripravíme na vyžiadanie. V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

Poistenie CK voči insolventnosti:

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK). Bližšie informácie ako aj poistný certifikát nájdete v časti KONTAKT.

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj VIP služby ako napríklad: 4* a 5* hotely v centre mesta, transport z letiska priamo na hotel, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie, alebo prehliadku štadióna s bývalými legendami klubu...

Úprava zájazdu na mieru:

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy. 

Gólová garancia:
Pri vybraných zájazdoch poskytujeme tzv. "GÓLOVÚ GARANCIU", čo znamená, že v prípade že tento zápas skončí bezgólovou remízou 0:0, klient od nás získava "odškodné" - voucher na akýkoľvek letecký zájazd z našej ponuky v hodnote 100€ za každú dvojicu. 
 

bottom of page