top of page
16.04.2017 Bayer Leverkusen - Bayern Mníchov
- BayArena, Leverkusen
futbalove zajazdy na VFL Wolfsburg
futbalove zajazdy na Schalke 04
futbalove zajazdy na Bayer Leverkusen
futbalove zajazdy na Borussia Dortmund
futbalove zajazdy na Bayern Mnichov

Cena zájazdu obsahuje

 - vstupenku na zápas

 - letenky a letiskové poplatky

 - ubytovanie v min. 3* hoteli s raňajkami

 - cestovné poistenie v AXA EXCELLENT

 - informácie o zájazde

 - non-stop asistenčné služby

Bayern Mníchov
BayArena

FC Bayern München je nemecký športový klub, ktorý sídli v Mníchove. Bayern Mníchov je jedným z najúspešnejších futbalových klubov v histórii futbalu, ktorý momentálne kraľuje v Nemeckej bundeslige. Klub získal dvakrát Interkontinentálny pohár, päťkrát vyhral Ligu majstrov UEFA, raz Pohár UEFA a Pohár víťazov pohárov, na domácej pôde získal klub 25-krát titul v Bundeslige a 17-krát získal Nemecký pohár. Je to najúspešnejší nemecký futbalový klub. Bayern Mníchov je jedným z troch profesionálnych futbalových klubov v Mníchove. Jeho najväčším rivalom je klub TSV 1860. Pred sezónou 2015/16 bol Bayern aktívny aj na prestupovom trhu. Medzi najzvučnejšie mená patrí príchod Vidala a Douglasa Costu, opačným smerom putovala ikona Bayernu Schweinsteiger či Shaqiri, ktorí skúsia šťastie Premier League. Futbalové zájazdy na FC Bayern Mníchov vám ponúkame už od 149€ vrátane dopravy a poistenia!!!

BayArena je futbalový štadión v Leverkusen-e,  Nemecko, ktorý je domácou pôdou Bundesligového klubu Bayer Leverkusen od roku 1958. Nie je to UEFA 5-hviezdičkový štadión, ale je v procese stať sa jedným z nich. V roku 2007 Bayer AG odsúhlasili rozšírenie štadióna na kapacitu cez 30.000. Stavebné práce začali koncom roku 2007 a boli ukončené na začiatku sezóny 2009-10. V roku 2008, bol vybraný ako jeden z deviatich miest, ktoré majú byť použité v priebehu majstrovstiev sveta vo futbale žien 2011. Po lete v roku 2013 bola dostavaná časť na státie v prvých radoch severnej časti štadióna.

Na nezáväznú rezerváciu a bližšie informácie o tomto zájazde, vyplňte prosím nasledujúci rezervačný formulár. Ďakujeme

Ďakujeme, budeme Vás čoskoro kontaktovať

Detaily zájazdu:

 

Doprava:

Odlety sú zabezpečované prioritne z Bratislavy a z letiska Viedeň Schwechat. V prípade požiadaviek zákazníka však vieme pripraviť zájazd aj z ostatných letísk ( Košice, Budapešť, Praha ). Takisto zabezpečujeme transport na jednotlivé letiská za mimoriadne výhodné ceny.

 

Ubytovanie:

Ubytovanie pre našich klientov zabezpečujeme v blízkosti štadióna v hoteloch minimálne 3* kategórie a vyššej. Vo vačšine prípadov sú v cene zahrnuté aj raňajky.

 

Vstupenka:

V cene zájazdu je zahrnutá vstupenka strednej až nižšej kategórie (za bránkou prípadne horné rady hlavnej tribúny) - podľa dostupnosti. Možnosť lepšej kategórie vstupenky a jednotlivé ceny Vám vždy uvedieme v odpovedi na Vašu požiadavku. V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

 

Poistenie:

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene každého zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

 

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

 

Ďalšie služby:

 

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj ďalšie služby ako napríklad: transport z letiska, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie, alebo prehliadku štadióna s bývalými legendami klubu...

 

Výbava superfanúšika:

V prípade záujmu ponúkame k objednávke aj rôzne fan predmety, ako dresy, personalizované dresy, kde Vám vyrobíme meno a číslo podľa Vašich požiadaviek, vlajky, šály a mnoho ďalšieho. Všetko za výhodné ceny.

 

Poistenie CK voči insolventnosti:

CK Best Sport Tour s.r.o. má uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-656

2

bottom of page