top of page

TOP ZÁJAZD DO BENÁTOK

Možnosť doobjednať vstupenky na zápas VENEZIA FC - SSC NEAPOL

Minuloročná sezóna priniesla prekvapivé remízy 1:1 v oboch zápasoch týchto súperov, no kým domáci Arsenal bojoval o popredné miesta v tabuľke, Brighton mal čo robiť aby sa udržal v Premier League. V tomto zápase očakávame, že Arsenal tento zápas zvládne a do tretice by už mali nad Brightonom konečne zvíťaziť.

Nováčik Premier League zo stredo-anglického Birminghamu bude mať na Stamford Bridge veľmi neľahkú úlohu, kedže tu ťažko získavajú body aj silnejšie a väčšie mužstvá. Očakáva sa, že domáci si z chuti zastrieľajú a zaťažia gólové konto hostí nejedným presným zásahom. Zápasy sa hrajú v strede týždňa a pozývame všetkých fanúšikov anglickej ligy, ktorým nevyhovujú víkendové zájazdy..

  nezáväzná rezervácia zájazdu  

Thanks! Message sent.

 V cene je zahrnuté:

 - COVID19 Garancia
 - BUS transport z Bratislavy do Benátok a späť
   - Wi-Fi, zásuvka na 220V, Toaleta

 - 1 kus batožiny pre každého

 - ubytovanie v 4* hoteli s raňajkami
   - hotel iba pár krokov od námestia San Marco

 - cestovné poistenie v AXA EXCELLENT

 - detailný itinerár k zájazdu

 - non-stop asistenčné služby

 - možnosť doobjednať si vstupenky na zápas
   - VENEZIA FC - SSC NEAPOL

Yellow Bus

termín 4.-7.2.2022

autobusom z BRATISLAVY
- priamy spoj !

cena: 230€/os
bez futbalu

Zápas 6.2. o 15:00
nepovinné

Detaily zájazdu

Ubytovanie:

Ubytovanie pre našich klientov je zabezpečené v blízkosti námestia San Marco, v 4* hoteli s raňajkami. V cene ubytovaniasú zahrnuté aj raňajky. 

Doprava:

Odlet je zabezpečený z letiska Bratislava. V prípade požiadaviek zákazníka však vieme pripraviť zájazd aj z ostatných letísk (Poprad, Viedeň, Budapešť, Praha ). V prípade odletu z Viedne je transport na letisko ZDARMA. Takisto zabezpečujeme transport na jednotlivé letiská za mimoriadne výhodné ceny.

Cestovné poistenie:

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene každého zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

Vstupenka na zápas:

V základnej cene zájazdu je zahrnutá vstupenka základnej kategórie (za bránkou prípadne horné rady hlavnej tribúny) - podľa dostupnosti. Cenovú ponuku za vstupenky vyššej kategórie Vám veľmi radi pripravíme na vyžiadanie. V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

Poistenie CK voči insolventnosti:

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-699

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj VIP služby ako napríklad: 4* a 5* hotely v centre mesta, transport z letiska priamo na hotel, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie, alebo prehliadku štadióna s bývalými legendami klubu...

Úprava zájazdu na mieru:

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy. 

bottom of page