SSC Neapol - AC Miláno
Stadio San Paolo, Neapol
Futbalove zajazdy na AS Rim
Futbalove zajazdy na AC Milano
Futbalove zajazdy na Inter Milano
Futbalove zajazdy na Juventus
Futbalove zajazdy na SSC Neapol
Futbalove zajazdy na SSC Neapol
Termín zájazdu:  
Dátum zápasu:  
Letecky z Viedne

Stadio San Paolo je štadión na západnom predmestí Fuorigrotta v Neapole, Taliansku, a je tretí najväčší futbalový štadión v Taliansku po San Siro a Stadio Olimpico. V súčasnej dobe sa používa hlavne na futbalové zápasy a je domovom klubu SSC Neapol. Štadión bol postavený v roku 1959 a prešiel rozsiahlou rekonštrukciou v roku 1989, na majstrovstvách sveta 1990. Súčasná kapacita San Paolo je 60 240.Štadión sa najviac preslávil z roku 1990, keď sa tu odohral Svetový pohár - semifinále medzi Talianskom a Argentínou. Tento zápas je považovaný za najzaujímavejšie stretnutie týchto majstrovstiev sveta,kde hral za talianský Neapol Diego Maradona.

Stadio San Paolo
Cena: od    €
 v cene je zahrnuté :

 - obojsmerná letenka vrátane poplatkov

 - checkin a vystavenie leteniek

 - príručná batožina pre každého

 - vstupenka na zápas - základná kat.

 - ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami

 - transport z Bratislavy do Viedne a späť

 - transport z letiska do Neapola a späť

 - cestovné poistenie v AXA EXCELLENT

 - detailný itinerár k zájazdu

 - non-stop asistenčné služby

 - ku každej objednávke darček od nás

 - platba aj na splátky bez navýšenia

mapa štadióna
San Paolo

Associazione Calcio Milan, bežne nazývaný A.C. Miláno alebo len Miláno, je profesionálny taliansky futbalový klub nachádzajúci sa v Miláne, v Lombardii, ktorý hrá v Sérii A. Miláno bolo založené v roku 1899 anglickým výrobcom čipiek Herbert Kilpinom a podnikateľom Alfred Edwardsom a inými. Klub hrá od svojho vzniku, okrem sezón 1980–81 a 1982-83, v najvyššej talianskej súťaži, známej ako Serie A od 1929-30. O svoj štadión sa v prípade domácich zápasov delí s konkurenčným Interom Miláno. Do sezóny 2018/19 získalo milánske AC do svojho kádra napr. Reinu (Neapol), Kalinića (Fiorentina). 

AC Milano
 

           Na nezáväznú rezerváciu a bližšie informácie o tomto zájazde, vyplňte prosím nasledujúci rezervačný formulár. Ďakujeme         

Thanks! Message sent.

Detaily zájazdu

Doprava:

Odlety sú zabezpečované prioritne z Bratislavy, Košíc a z letiska Viedeň Schwechat. V prípade požiadaviek zákazníka však vieme pripraviť zájazd aj z ostatných letísk ( Budapešť, Praha ). V prípade odletu z Viedne je transport na letisko ZDARMA. Takisto zabezpečujeme transport na jednotlivé letiská za mimoriadne výhodné ceny.

Ubytovanie:

Ubytovanie pre našich klientov je zabezpečené v blízkosti štadióna alebo centra mesta v hoteloch 3* alebo 4* kategórie, v dvojlôžkových prípadne trojlôžkových izbách. V cene zájazdu sú zahrnuté aj raňajky. 

Cestovné poistenie:

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene každého zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

Vstupenka na zápas:

V základnej cene zájazdu je zahrnutá vstupenka strednej až nižšej kategórie (za bránkou prípadne horné rady hlavnej tribúny) - podľa dostupnosti. Možnosť lepšej kategórie vstupenky a jednotlivé ceny Vám vždy uvedieme v odpovedi na Vašu požiadavku. V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

Poistenie CK voči insolventnosti:

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-679

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj VIP služby ako napríklad: 4* a 5* hotely v centre mesta, transport z letiska priamo na hotel, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie, alebo prehliadku štadióna s bývalými legendami klubu...

Úprava zájazdu na mieru:

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy.