top of page
napoli stadium.jpg

letecky z BRATISLAVY/VIEDNE
alt: Košice, Budapešť

termín 27.-30.10.2023

cena: od 690€/os

SSC NEAPOL - AC MILÁNO

29.10.2023 - D.A.Maradona Stadio, Neapol

    V cene je zahrnuté:

✓ obojsmerná letenka vrátane poplatkov

✓ check-in a vystavenie leteniek

✓ sedenie v lietadle vedľa seba
✓ malá príručná batožina pre každého

✓ navyše veľká príručná batožina

✓ vstupenka na zápas - sedenie v páre

✓ ubytovanie v min. 3* hoteli s raňajkami
✓ transport z letiska na hotel a späť

✓ cestovné poistenie

✓ detailný itinerár k zájazdu

✓ non-stop asistenčné služby

✓ poistenie CK proti insolventnosti

✓ brožúra - Neapol

    Program zájazdu:

27.10.2023
- odlet do Neapola + transport z letiska

- ubytovanie na hoteli 

- voľný program (prehliadka mesta, atrakcií)

28.10.2023
- voľný program (prehliadka mesta, atrakcií)

29.10.2023

- presun na štadión a sledovanie zápasu

30.10.2023

- odhlásenie sa z hotela do 12:00, následne transport na letisko

- návrat do Viedne/Bratislavy

v prípade odletu z Viedne je zabezpečený transport z Bratislavy na letisko Viedeň a späť

  nezáväzná rezervácia zájazdu  

Ďakujeme,

budeme Vás kontaktovať

san paolo stadio.jpg
Stadio Diego Armando Maradona

Stadio Diego Armando Maradona (predtým známy ako Stadio San Paolo) je najväčší futbalový štadión v Neapole a po San Sire v Miláne a Rímskom Stadio Olimpico je to tretí najväčší štadión v Taliansku, kde príležitostne hrá aj Talianska reprezentáca. Aktuálna kapacita je 55 000 divákov; rekordná návštevnosť však bola 90 736, a to 15. decembra 1974 v zápase proti Juventusu. Má atletický ovál, preto sa tu občas konajú aj atletické súťaže. Hrali sa tu MS v roku 1990. Dňa 4. decembra 2020 bol štadión z pôvodného názvu Stadio San Paolo prejmenovaný na Stadio Diego Armando Maradona na počesť zosnulého futbalistu Diega Maradony, ktorý za Neapol hrával.

mapa štadióna
Stadio D.A.Maradona
san paolo.jpg

DETAILY ZÁJAZDU

Cestovné poistenie a COVID 19 - Každého nášho klienta zdarma pripoisťujeme na liečebné náklady, ako aj na komplikácie, ktoré môžu vzniknúť s pandémiou  Covid 19 ako napríklad: náklady na hospitalizáciu alebo nariadenú karanténu mimo územia SR, náklady na ubytovanie a návrat na SR po karanténe atď.  

Doprava:

Odlet je zabezpečený z letiska Bratislava. V prípade požiadaviek zákazníka však vieme pripraviť zájazd aj z ostatných letísk (Košice, Viedeň, Budapešť, Praha ). V prípade odletu z Viedne je transport na letisko ZDARMA. Takisto zabezpečujeme transport na jednotlivé letiská za mimoriadne výhodné ceny.

Ubytovanie:

Ubytovanie pre našich klientov je zabezpečené vždy v nami overených hoteloch v blízkosti štadióna alebo centra mesta. Minimálna kategória hotela sú 3*, ubytovanie je v dvojlôžkových prípadne trojlôžkových izbách (na vyžiadanie). V cene zájazdu sú vždy zahrnuté aj raňajky. 

Vstupenka na zápas:

V základnej cene zájazdu je zahrnutá vstupenka základnej kategórie (za bránkou prípadne horné rady hlavnej tribúny) - podľa dostupnosti. Cenovú ponuku za vstupenky vyššej kategórie Vám veľmi radi pripravíme na vyžiadanie. V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

Poistenie CK voči insolventnosti:

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK). Bližšie informácie ako aj poistný certifikát nájdete v časti KONTAKT.

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj VIP služby ako napríklad: 4* a 5* hotely v centre mesta, transport z letiska priamo na hotel, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie, alebo prehliadku štadióna s bývalými legendami klubu...

Úprava zájazdu na mieru:

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy. 

Gólová garancia:
Pri vybraných zájazdoch poskytujeme tzv. "GÓLOVÚ GARANCIU", čo znamená, že v prípade že tento zápas skončí bezgólovou remízou 0:0, klient od nás získava "odškodné" - voucher na akýkoľvek letecký zájazd z našej ponuky v hodnote 100€ za každú dvojicu. 
 

bottom of page