SSC NEAPOL - FC BARCELONA 

25.2.2020 21:00 - STADIO SAN PAOLO, NAPOLI

Po neúspechu z minulej sezóny sa tento rok hráčom z Neapola podarilo postúpiť zo skupiny, ale žreb k ním priaznivý veľmi nebol, keď im za súpera postavil do cesty jedného z najväčších favoritov na zisk "ušatej" trofeje. Prvý zápas proti Barcelone bude hostiť vypredaný štadión a takmer 60tisíc divákov, ktorí sa isto tešia na futbalové majstrovstvo od hráčov ako Messi, Suarez, Mertens a tímov Barcelony a Neapolu Minulú sezónu katalánci nedosiahli na prvenstvo, túto sezónu však budú bojovať o to viac. Bývalí spoluhráči Mareka Hamšíka však budú veľmi nebezpečným súperom. Podarí sa Kataláncom zdolať túto prekážku? Vyberte sa s nami do Neapola ...

letecky z VIEDNE/BUDAPEŠTI

termín 24.-26.2.2020

zápas: 25.2. o 21:00

cena: od 400€/os

 V cene je zahrnuté:

 - obojsmerná letenka vrátane poplatkov

 - check-in a vystavenie leteniek

 - transport z Bratislavy do Viedne a späť

 - príručná batožina pre každého

 - vstupenka na zápas - sedenie v páre

 - ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami

 - cestovné poistenie v AXA EXCELLENT

 - detailný itinerár k zájazdu

 - non-stop asistenčné služby

 - poistenie CK proti insolventnosti

  nezáväzná rezervácia zájazdu  
Stadio San Paolo

Stadio San Paolo je štadión na západnom predmestí Fuorigrotta v Neapole, Taliansku, a je tretí najväčší futbalový štadión v Taliansku po San Siro a Stadio Olimpico. V súčasnej dobe sa používa hlavne na futbalové zápasy a je domovom klubu SSC Neapol. Štadión bol postavený v roku 1959 a prešiel rozsiahlou rekonštrukciou v roku 1989, na majstrovstvách sveta 1990. Súčasná kapacita San Paolo je 60 240. Štadión sa najviac preslávil z roku 1990, keď sa tu odohral Svetový pohár - semifinále medzi Talianskom a Argentínou. Tento zápas je považovaný za najzaujímavejšie stretnutie týchto majstrovstiev sveta,kde hral za talianský Neapol Diego Maradona.

mapa štadióna
San Paolo

Ubytovanie:

Ubytovanie pre našich klientov je zabezpečené v blízkosti štadióna alebo centra mesta v hoteloch 3* alebo 4* kategórie, v dvojlôžkových prípadne trojlôžkových izbách. V cene zájazdu sú zahrnuté aj raňajky. 

Doprava:

Odlet je zabezpečený z letiska Viedeň Schwechat. V prípade požiadaviek zákazníka však vieme pripraviť zájazd aj z ostatných letísk (Košice, Budapešť, Praha ). V prípade odletu z Viedne je transport na letisko ZDARMA. Takisto zabezpečujeme transport na jednotlivé letiská za mimoriadne výhodné ceny.

Cestovné poistenie:

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene každého zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

Vstupenka na zápas:

V základnej cene zájazdu je zahrnutá vstupenka základnej kategórie (za bránkou prípadne horné rady hlavnej tribúny) - podľa dostupnosti. Cenovú ponuku za vstupenky vyššej kategórie Vám veľmi radi pripravíme na vyžiadanie. V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

Poistenie CK voči insolventnosti:

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-699

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj VIP služby ako napríklad: 4* a 5* hotely v centre mesta, transport z letiska priamo na hotel, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie, alebo prehliadku štadióna s bývalými legendami klubu...

Úprava zájazdu na mieru:

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy. 

DETAILY ZÁJAZDU

© 2014-2021 všetky práva vyhradené

                  Best Sport Tour s.r.o.

Hokejove Zajazdy | Bratislava | SuperFanúšik
Hokejove Zajazdy | Bratislava | SuperFanúšik
Hokejove Zajazdy | Bratislava | SuperFanúšik
Hokejove Zajazdy | Bratislava | SuperFanúšik

Futbalové, hokejové a iné športové zájazdy za najlepšie ceny na trhu - to je SuperFanusik.sk