top of page
ssc napoli

SSC NEAPOL - FRANKFURT

15.3.2023 - STADIO DIEGO ARMANDO MARADONA, NEAPOL

Pozývame Vás na odvetný zápas, kde sa domáci SSC Neapol stretne s Frankfurtom, ktorý v minulej sezóne zázračne vyradil FC Barcelonu a preto sa musia mať domáci poriadne na pozore. Neapol, kde pôsobí aj náš Stanislav Lobotka si v tejto sezóne vedie veľmi dobre ako v Lige Majstrov, tak aj v domácej Serii A a preto by určite pokračovali ďalej. K tomu ich bude hnať aj do posledného miesta vypredaný štadión Diega Armanda Maradonu. A vy musíte byť pri tom.

  nezáväzná rezervácia zájazdu  

Děkujeme! Zpráva byla odeslána.

cena: od 630€

zápas: 15.3. o 21:00

termín: 14.-16. marec

letecky z BRATISLAVY/KOŠÍC
Viedeň, Budapešť

    V cene je zahrnuté:

 - COVID 19 garancia*

 - obojsmerná letenka vrátane poplatkov

 - check-in a vystavenie leteniek

 - sedenie v lietadle vedľa seba
 - malá príručná batožina pre každého

 - navyše veľká príručná batožina

 - vstupenka na zápas - sedenie v páre

 - ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami

 - cestovné poistenie v AXA EXCELLENT

 - detailný itinerár k zájazdu

 - non-stop asistenčné služby

 - poistenie CK proti insolventnosti

san paolo stadio.jpg
Stadio Diego Armando Maradona

Stadio Diego Armando Maradona (predtým známy ako Stadio San Paolo) je najväčší futbalový štadión v Neapole a po San Sire v Miláne a Rímskom Stadio Olimpico je to tretí najväčší štadión v Taliansku, kde príležitostne hrá aj Talianska reprezentáca. Aktuálna kapacita je 55 000 divákov; rekordná návštevnosť však bola 90 736, a to 15. decembra 1974 v zápase proti Juventusu. Má atletický ovál, preto sa tu občas konajú aj atletické súťaže. Hrali sa tu MS v roku 1990. Dňa 4. decembra 2020 bol štadión z pôvodného názvu Stadio San Paolo prejmenovaný na Stadio Diego Armando Maradona na počesť zosnulého futbalistu Diega Maradony, ktorý za Neapol hrával.

mapa štadióna
Stadio D.A.Maradona
san paolo.jpg

DETAILY ZÁJAZDU

COVID 19 garancia: 

Ochorenie COVID 19 a súvisiace opatrenia vám už vrásky robiť nemusia. Každého nášho klienta zdarma pripoisťujeme aj na komplikácie, ktoré môžu vzniknúť s aktuálnou pandémiou ako napríklad: náklady na storno zájazdu z dôvodu nemožnosti vycestovania pri pozitívnom PCR teste, náklady na hospitalizáciu alebo nariadenú karanténu mimo územia SR, náklady na ubytovanie a návrat na SR po karanténe atď.  

Doprava:

Odlet je zabezpečený z letiska Bratislava. V prípade požiadaviek zákazníka však vieme pripraviť zájazd aj z ostatných letísk (Košice, Viedeň, Budapešť, Praha ). V prípade odletu z Viedne je transport na letisko ZDARMA. Takisto zabezpečujeme transport na jednotlivé letiská za mimoriadne výhodné ceny.

Ubytovanie:

Ubytovanie pre našich klientov je zabezpečené v blízkosti štadióna alebo centra mesta v hoteloch 3* alebo 4* kategórie, v dvojlôžkových prípadne trojlôžkových izbách (na vyžiadanie). V cene zájazdu sú zahrnuté aj raňajky. 

Cestovné poistenie:

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene každého zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

Vstupenka na zápas:

V základnej cene zájazdu je zahrnutá vstupenka základnej kategórie (za bránkou prípadne horné rady hlavnej tribúny) - podľa dostupnosti. Cenovú ponuku za vstupenky vyššej kategórie Vám veľmi radi pripravíme na vyžiadanie. V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

Poistenie CK voči insolventnosti:

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-699

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj VIP služby ako napríklad: 4* a 5* hotely v centre mesta, transport z letiska priamo na hotel, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie, alebo prehliadku štadióna s bývalými legendami klubu...

Úprava zájazdu na mieru:

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy. 

Gólová garancia:
Pri vybraných zájazdoch poskytujeme tzv. "GÓLOVÚ GARANCIU", čo znamená, že v prípade že tento zápas skončí bezgólovou remízou 0:0, klient od nás získava "odškodné" - voucher na akýkoľvek letecký zájazd z našej ponuky v hodnote 100€ za každú dvojicu. 
 

bottom of page