top of page
SSC Neapol - FC Liverpol
Stadio San Paolo
Termín zájazdu: 3.-5.10.2018
Dátum zápasu: 3.10.2018
Letecky z Viedne
Cena: od 400€
 v cene je zahrnuté :

 - obojsmerná letenka vrátane poplatkov

 - checkin a vystavenie leteniek

 - príručná batožina pre každého

 - vstupenka na zápas - základná kat.

 - ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami

 - transport z Bratislavy do Viedne a späť

 - cestovné poistenie v AXA EXCELLENT

 - detailný itinerár k zájazdu

 - non-stop asistenčné služby

 - ku každej objednávke darček od nás

 - platba aj na splátky bez navýšenia

SSC Neapol je taliansky profesionálny futbalový klub so sídlom v meste Neapol. Pôvodne bol založený v roku 1904. Klub hrával počas svojej histórie väčšinu sezón na špici talianskeho futbalu. V Serie A hrajú po postupe z druhej ligy v sezóne 2007-08. Hráči Neapola nosia azurovo-modré dresy a vyhrali Serie A dvakrát (1986-87 a 1989-90). Taliansky pohár Coppa Italia päťkrát. Na európskej úrovni triumfovali v Pohári UEFA (1989).. Historicky je SSC Neapol deviatym najúspešnejším talianskym klubom a najúspešnejším klubom z Južného Talianska. Klub hrá svoje domáce zápas na štadióne Stadio San Paolo, ktorý má kapacitu 60 240 divákov. Pred sezónou trénera Sarriho vymenil Ancelotti, v kádri nastalo tiež zopár zmien. Odišli Reina (AC Milan), Jorginho (Chelsea), Zapata (Sampdoria), ktorých nahradili Ruiz (Betis), Verdi (Bologna), do brány prišiel Meret (Udinese).

SSC Neapol
Stadio San Paolo

Stadio San Paolo je štadión na západnom predmestí Fuorigrotta v Neapole, Taliansku, a je tretí najväčší futbalový štadión v Taliansku po San Siro a Stadio Olimpico. V súčasnej dobe sa používa hlavne na futbalové zápasy a je domovom klubu SSC Neapol. Štadión bol postavený v roku 1959 a prešiel rozsiahlou rekonštrukciou v roku 1989, na majstrovstvách sveta 1990. Súčasná kapacita San Paolo je 60 240.Štadión sa najviac preslávil z roku 1990, keď sa tu odohral Svetový pohár - semifinále medzi Talianskom a Argentínou. Tento zápas je považovaný za najzaujímavejšie stretnutie týchto majstrovstiev sveta,kde hral za talianský Neapol Diego Maradona.

mapa štadióna
San Paolo

           Na nezáväznú rezerváciu a bližšie informácie o tomto zájazde, vyplňte prosím nasledujúci rezervačný formulár. Ďakujeme         

Thanks! Message sent.

Detaily zájazdu
Anchor 1

Doprava:

Odlet je zabezpečený z letiska Viedeň Schwechat. V prípade požiadaviek zákazníka však vieme pripraviť zájazd aj z ostatných letísk ( Budapešť, Praha ). V prípade odletu z Viedne je transport na letisko ZDARMA. Takisto zabezpečujeme transport na jednotlivé letiská za mimoriadne výhodné ceny.

Ubytovanie:

Ubytovanie pre našich klientov je zabezpečené v blízkosti štadióna alebo centra mesta v hoteloch 3* alebo 4* kategórie, v dvojlôžkových prípadne trojlôžkových izbách. V cene zájazdu sú zahrnuté aj raňajky. 

Cestovné poistenie:

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene každého zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

Vstupenka na zápas:

V základnej cene zájazdu je zahrnutá vstupenka strednej až nižšej kategórie (za bránkou prípadne horné rady hlavnej tribúny) - podľa dostupnosti. Možnosť lepšej kategórie vstupenky a jednotlivé ceny Vám vždy uvedieme v odpovedi na Vašu požiadavku. V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

Poistenie CK voči insolventnosti:

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-679

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj VIP služby ako napríklad: 4* a 5* hotely v centre mesta, transport z letiska priamo na hotel, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie, alebo prehliadku štadióna s bývalými legendami klubu...

Úprava zájazdu na mieru:

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy. 

bottom of page