top of page

Ponuka na ostatné podujatia

Aj pre fanúšikov ostatných nemenej populárnych športov máme pripravených niekoľko ponúk. Či už sa jedná o bojové umenie, tenis, basketbal, alebo motošport, u nás si každý príde na svoje. V prípade že ste v našej ponuke nenašli podujatie, na ktoré máte záujem ísť - neváhajte a napíšte nám. Pripravíme vám individuálnu cenovú ponuku za najlepšiu cenu na trhu!

zajazd na autosalón Frankfurt

od 360€

zajazd na Barcelona Open

od 260€

zajazd na autosalón zeneva

od 300€

15-17.09.2017 Autosalón Frankfurt

Medzinárodná automobilová výstava IAA je na svete najdôležitejším veľtrhom pre mobilitu, dopravu a logistiku. Keď sa prvýkrát uskutočnila v roku 1897, predstavilo sa iba 8 motorových vozidiel. Veľtrh je najväčším automobilovým podujatím na svete. Výrobcovia pravidelne používajú výstavu na uvedenie nových vozidiel, štúdií a konceptov. Na IAA sa ukáže množstvo svetových premiér, ktoré zdôrazňujú inovatívnu silu a udržateľnosť automobilového priemyslu. Zameriava sa na efektívne vozidlá, ktoré zodpovedajú zvyšujúceim sa požiadavkám zákazníkov na kvalitu, bezpečnosť, komfort a dizajn.

12-19.11.2017 ATP World Tour

ATP World Tour Masters je séria deviatich turnajov, ktoré su v programe ATP Tour. Konajú sa v Európe a Severnej Amerike. Spolu s Grand Slamami a s koncoročným Tenisovím pohárom majstrov (Tennis Masters Cup) patria medzi najprestížnejšie turnaje. Preto si nenechajte újsť túto príležitosť a vycestujte s nami na toto prestíźne podujatie nabité hviezdami svetového tenisu.

09-11.03.2018 Autosalón Frankfurt

Medzinárodný autosalón v Ženeve (francúzsky: Salon international de l'automobile) sa každoročne koná v marci vo švajčiarskom meste Ženeva. Prehliadka sa koná v ženevskom palexpo, kongresovom centre, ktoré sa nachádza vedľa medzinárodného letiska Cointrin. Autosalón je organizovaný organizáciou Internationale des Constructeurs d'Automobiles a považuje sa za najvýznamnejšiu medzinárodnú moto-show Európy.

bottom of page