top of page

PORTUGALSKO - SLOVENSKO

13.10.2023 Estádio do Dragao, Porto

portugal.png
slovakia.png

Jedna z posledných možností vidieť hviezdneho Cristiana Ronalda na vlastné oči bude v októbri, kde si domáca repre zmeria v Porte sily s našimi.  V prvom - domácom zápase sme boli Portugalcom vyrovnaným súperom a niečo podobné očakávame aj v odvete. Poďte s nami na 4 dni do Porta a pomôžte naším sokolom vyburcovať sa k poriadnemu výkonu. A ako správneho SuperFanúšika - každého obdarujeme aj povinnou výbavou - šálom v našich farbách. 

Thanks! Message sent.

  nezáväzná rezervácia zájazdu  

cena: od 690€/os

zápas: 13.10. o 20:45

termín: 11.-14.10.2023

letecky z Viedne

    V cene je zahrnuté:

 - COVID 19 garancia*

 - obojsmerná letenka vrátane poplatkov

 - check-in a vystavenie leteniek

 - sedenie v lietadle vedľa seba
 - transport z Bratislavy na letisko Viedeňa späť

 - navyše veľká príručná batožina

 - transport z letiska na hotel a späť

 - vstupenka na zápas - sedenie v páre

 - ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami

 - cestovné poistenie

 - detailný itinerár k zájazdu

 - non-stop asistenčné služby

 - poistenie CK proti insolventnosti

Estadio do Dragao
estadio do dragao.jpg

Estádio do Dragão je futbalový štadión v Portugalskom Porte, kde svoje domáce zápasy hráva domáci klub FC Porto. Tento štadión bol otvorený 14. novembra 2003 a jeho výstavba stále 98 mil Eur. S kapacitoou 50 399 sediacich divákov sa radí na 3. miesto spomedzi všetkých Portugalských štadiónov. Na tomto štadióne hráva svoje zápasy aj Portugalská reprezentácia. V roku 2019 štadión hostil aj finálové zápasy Ligy národov. 

mapa štadióna 
Estádio do Dragao
porto.png

DETAILY ZÁJAZDU

Cestovné poistenie a COVID 19 - Každého nášho klienta zdarma pripoisťujeme na liečebné náklady, ako aj na komplikácie, ktoré môžu vzniknúť s pandémiou  Covid 19 ako napríklad: náklady na hospitalizáciu alebo nariadenú karanténu mimo územia SR, náklady na ubytovanie a návrat na SR po karanténe atď.  

Doprava:

Odlet je zabezpečený z letiska Viedeň. V prípade požiadaviek zákazníka však vieme pripraviť zájazd aj z ostatných letísk (Košice, Budapešť, Praha ). V prípade odletu z Viedne je transport na letisko ZDARMA. Takisto zabezpečujeme transport na jednotlivé letiská za mimoriadne výhodné ceny.

Ubytovanie:

Ubytovanie pre našich klientov je zabezpečené vždy v nami overených hoteloch v blízkosti štadióna alebo centra mesta. Minimálna kategória hotela sú 3*, ubytovanie je v dvojlôžkových prípadne trojlôžkových izbách (na vyžiadanie). V cene zájazdu sú vždy zahrnuté aj raňajky. 

Vstupenka na zápas:

V základnej cene zájazdu je zahrnutá vstupenka základnej kategórie do sektoru Slovenska.  V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

Poistenie CK voči insolventnosti:

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK). Bližšie informácie ako aj poistný certifikát nájdete v časti KONTAKT.

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj VIP služby ako napríklad: 4* a 5* hotely v centre mesta, transport z letiska priamo na hotel, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie, alebo prehliadku štadióna s bývalými legendami klubu...

Úprava zájazdu na mieru:

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy. 

Gólová garancia:
Pri vybraných zájazdoch poskytujeme tzv. "GÓLOVÚ GARANCIU", čo znamená, že v prípade že tento zápas skončí bezgólovou remízou 0:0, klient od nás získava "odškodné" - voucher na akýkoľvek letecký zájazd z našej ponuky v hodnote 100€ za každú dvojicu. 
 

bottom of page