PARIS SG - DORTMUND

11.3.2020 21:00 - PARC DES PRINCES, PARIS

  nezáväzná rezervácia zájazdu  

Borussi Dortmund sa na jeseň podarilo skončiť v "skupine smrti" v konkurencii Barcelony a Interu Miláno na druhej priečke a postúpiť do jarnej vyraďovacej fázy, kde jej žreb prihral ďalší veľký klub, milionársky PSG. Domáci tím arabských šejkov by konečne dosiahol veľký úspech aj v Lige Majstrov a je favoritom tohto súboja, ale musí si dať pozor na prehnaný optimizmus, na ktorý doplatili v poslednej sezóne, keď sa už videli ako postupujúci cez Manchester United a domácu odvetu úplne pokazil a zo súťaže predčasne vypadol. Ako sa bude dariť húževnatým hosťom z Dortmundu sa môžete presvedčiť spolu s nami v Parku Princov osobne.

letecky z BRATISLAVY/VIEDNE

termín 11.-12.3.2020

zápas: 11.3. o 21:00

cena: od 590€/os

 V cene je zahrnuté:

 - obojsmerná letenka vrátane poplatkov

 - check-in a vystavenie leteniek

 - príručná batožina pre každého

 - vstupenka na zápas - sedenie v páre

 - ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami

 - cestovné poistenie v AXA EXCELLENT

 - detailný itinerár k zájazdu

 - non-stop asistenčné služby

 - poistenie CK proti insolventnosti

Parc des Princes

Parc des Princes je multifunkčný futbalový štadión, ktorý sa nachádza na juhozápade francúzskeho hlavného mesta Paríž v pešej vzdialenosti od tenisového areálu Stade Roland Garros. Štadión s kapacitou 47 949 divákov je od roku 1974 domovským štadiónom Paríža Saint-Germain. Pred otvorením Stade de France v roku 1998 sa tu hrávali zápasy aj francúzskych národných futbalových a ragbyových tímov. Súčasná verzia Parc des Princes, ktorá bola vytvorená architektom Rogerom Taillibertom a Siavashom Teimourim, bola oficiálne otvorená 4. júna 1972 za cenu 80 - 150 miliónov frankov. 

mapa štadióna
Parc des Princes
parc des princes.jpg

DETAILY ZÁJAZDU

Doprava:

Odlet je zabezpečený z letiska Viedne. V prípade požiadaviek zákazníka však vieme pripraviť zájazd aj z ostatných letísk (Košice, Budapešť, Praha ). V prípade odletu z Viedne je transport na letisko ZDARMA. Takisto zabezpečujeme transport na jednotlivé letiská za mimoriadne výhodné ceny.

Ubytovanie:

Ubytovanie pre našich klientov je zabezpečené v blízkosti štadióna alebo centra mesta v hoteloch 3* alebo 4* kategórie, v dvojlôžkových prípadne trojlôžkových izbách (na vyžiadanie). V cene zájazdu sú zahrnuté aj raňajky. 

Cestovné poistenie:

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene každého zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

Vstupenka na zápas:

V základnej cene zájazdu je zahrnutá vstupenka základnej kategórie (za bránkou prípadne horné rady hlavnej tribúny) - podľa dostupnosti. Cenovú ponuku za vstupenky vyššej kategórie Vám veľmi radi pripravíme na vyžiadanie. V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

Poistenie CK voči insolventnosti:

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-699

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj VIP služby ako napríklad: 4* a 5* hotely v centre mesta, transport z letiska priamo na hotel, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie, alebo prehliadku štadióna s bývalými legendami klubu...

Úprava zájazdu na mieru:

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy. 

© 2014-2021 všetky práva vyhradené

                  Best Sport Tour s.r.o.

Hokejove Zajazdy | Bratislava | SuperFanúšik
Hokejove Zajazdy | Bratislava | SuperFanúšik
Hokejove Zajazdy | Bratislava | SuperFanúšik
Hokejove Zajazdy | Bratislava | SuperFanúšik

Futbalové, hokejové a iné športové zájazdy za najlepšie ceny na trhu - to je SuperFanusik.sk