top of page
Corazón Classic Match 2018 už od 350€

Cena zájazdu obsahuje

 - vstupenku na zápas na pozdĺžnu tribúnu

 - letenky a letiskové poplatky

 - ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami

 - cestovné poistenie v AXA EXCELLENT

 - informácie o zájazde

 - non-stop asistenčné služby

3.6.2018 Real Madrid LEGENDS - Arsenal Londýn LEGENDS
- Santiago Bernabéu, Madrid
Futbalove zajazdy na Espanyol Barcelona
Futbalove zajazdy na Espanyol Barcelona
Futbalove zajazdy na Real Madrid
Futbalove zajazdy na Atletico Madrid
Futbalove zajazdy na Valencia CF
termín zájazdu 1.-4.6.2018
Estadio Santiago Bernabéu
Corazón Classic Match 2018

Charitatívna akcia, ktorá sa koná každoročne v Madride privíta tentokrát legeny z Londýnskeho Arsenalu. To že svoje futbalové umenie môžu aj naďalej prezentovať nie je ani pochýb. Tento ročník okorenia slávne mená ako: Raúl, Guti, Solari, Morientes, Gallego, Baptista, Morales, García Cortes alebo Robert Pires. Nenechajte si ujsť toto výborné predstavenie a 4 dni v Madride.

Popri tejto charitatívnej akcii máte možnosť spoznať aj samotné mesto Madrid. Pomôžu Vám k tomu aj detailné informácie a brožúrka, ktorú od nás dostanete zdarma.

Estadio Santiago Bernabéu je futbalový štadión, ktorý sa nachádza v Madride v Španielsku. Je domácim štadiónom klubu Real Madrid. Práce na výstavbe štadióna začali 22. októbra 1944. 14. decembra 1947 bol slávnostne otvorený. Od svojho otvorenia až do roku 1955 niesol názov Estadio Chamartín. Názov Estadio Santiago Bernabéunesie od januára 1955 a svoje pomenovanie dostal podľa mena klubového prezidenta Santiaga Bernabéua. Futbalová asociáciaUEFA ocenila štadión piatimi hviezdami pri príležitosti 60. výročia jeho existencie.

Počas svojej existencie sa jeho kapacita viackrát menila. Najvyššiu kapacitu dosiahol v roku 1953, a to 120 000 divákov. Od tohto roku prebehlo z dôvodu modernizácie viacero rekonštrukcií štadióna. Barnabéu patrí k najprestížnejším štadiónom na svete. Trikrát sa tu odohralo finále európskeho pohára (v rokoch 1957, 1969 a 1980) a v roku 2010 sa tu odohralo finále Ligy majstrov. V roku 1964 sa tu odohral finálový zápas Majstrovstiev Európy a v roku 1982 finále Majstrovstiev sveta.

Na nezáväznú rezerváciu a bližšie informácie o tomto zájazde, vyplňte prosím nasledujúci rezervačný formulár. Ďakujeme

Ďakujeme, budeme Vás čoskoro kontaktovať

Detaily zájazdu:

 

Doprava:

Odlety sú zabezpečované prioritne z Bratislavy a z letiska Viedeň Schwechat. V prípade požiadaviek zákazníka však vieme pripraviť zájazd aj z ostatných letísk ( Košice, Budapešť, Praha ). Takisto zabezpečujeme transport na jednotlivé letiská za mimoriadne výhodné ceny.

 

Ubytovanie:

Ubytovanie pre našich klientov zabezpečujeme v blízkosti štadióna v hoteloch minimálne 3* kategórie a vyššej. Vo vačšine prípadov sú v cene zahrnuté aj raňajky.

 

Vstupenka:

V cene zájazdu je zahrnutá vstupenka strednej až nižšej kategórie (za bránkou prípadne horné rady hlavnej tribúny) - podľa dostupnosti. Možnosť lepšej kategórie vstupenky a jednotlivé ceny Vám vždy uvedieme v odpovedi na Vašu požiadavku. V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

 

Poistenie:

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene každého zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

 

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

 

Ďalšie služby:

 

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj ďalšie služby ako napríklad: transport z letiska, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie, alebo prehliadku štadióna s bývalými legendami klubu...

 

Výbava superfanúšika:

V prípade záujmu ponúkame k objednávke aj rôzne fan predmety, ako dresy, personalizované dresy, kde Vám vyrobíme meno a číslo podľa Vašich požiadaviek, vlajky, šály a mnoho ďalšieho. Všetko za výhodné ceny.

 

Poistenie CK voči insolventnosti:

CK Best Sport Tour s.r.o. má uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni Generali Poisťovňa a.s., odštepný závod Európska cestovná poisťovňa. Číslo poistnej zmluvy: 2404857112

bottom of page