top of page
fc barcelona.jpg

REAL MADRID - FC SEVILLA

FC BARCELONA - GRANADA

18.1.2020 16:00 - SANTIAGO BERNABEU, MADRID

 19.1.2020 21:00 -  CAMP NOU, BARCELONA 

real madrid.jpg

FC Sevilla je tím, ktorý má svoju kvalitu a dokáže narobiť vrásky nejednému tímu. V tejto sezóne sa im zatiaľ darí bojovať o čelo LaLigy na rozdiel od minulej sezóny. Pri zápasoch Realu so Sevillou platí pravidlo "môj dom, môj hrad", ale neznamená to, že pre Real to budú lacné body. Vzájomné zápasy sú pravidelne bohaté na góly, o futbalovú nudu a dobrú atmosféru sa báť nemusíme. 

Granada sa po dvoch rokoch vracia do najvyššej španielskej súťaže ako druhý postupujúci tím z La Ligy 2. Kým Granada zatiaľ úspešne bojuje v strede ligovej tabuľky, Barcelona opäť zvádza tuhý boj o čelo s najväčším konkurentom - Realom Madrid. Nič iné ako víťazstvo domácich v tomto zápase nehrozí. Otázne je iba skóre. Veľa gólov v tomto dvojzápase za málo peňazí. Aj o tom bude tento januárový dvojzápas.

  nezáväzná rezervácia zájazdu  

Thanks! Message sent.

 V cene je zahrnuté:

 - obojsmerná letenka vrátane poplatkov

 - check-in a vystavenie leteniek

 - príručná batožina pre každého

 - vstupenka na zápas - sedenie v páre

 - ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami

 - cestovné poistenie v AXA EXCELLENT

 - detailný itinerár k zájazdu

 - non-stop asistenčné služby

 - poistenie CK proti insolventnosti

cena: od 330€/os

zápas 1: 18.1. o 16:00

zápas 2: 19.1. o 21:00

termín 18.-20.1.2020

letecky z VIEDNE

Santiago Bernabeu
futbalové zájazdy na FC Barcelona
futbalové zájazdy na FC Barcelona

Estadio Santiago Bernabéu je domácim štadiónom klubu Real Madrid s kapacitou 81 044 divákov. Slávnostne otvorený bol 14. decembra 1947. Od otvorenia až do r. 1955 niesol názov Estadio Chamartín. Názov Estadio Santiago Bernabéu nesie od januára 1955 a svoje pomenovanie dostal podľa mena klubového prezidenta Santiaga Bernabéua. Futbalová asociácia UEFA ocenila štadión piatimi hviezdami pri príležitosti 60. výročia jeho existencie. Počas svojej existencie sa jeho kapacita viackrát menila. Najvyššiu kapacitu dosiahol v r. 1953, a to 120 000 divákov. Od tohto roku prebehlo z dôvodu modernizácie viacero rekonštrukcií štadióna. Barnabéu patrí k najprestížnejším štadiónom na svete. Trikrát sa tu odohralo finále európskeho pohára a v roku 2010 sa tu odohralo finále Ligy majstrov. 

Camp Nou

Camp Nou (katalánsky: „nový štadión“, hovorí sa mu tiež často Nou Camp) je futbalový štadión v španielskej Barcelone, domáci štadión klubu FC Barcelona. Bol dokončený v roku 1957 a jeho terajšia kapacita je 99 354 divákov, redukovaná na 96 336 divákov počas zápasov organizovaných UEFA, ho činí najväčším futbalovým štadiónom Európy a jedenástym najväčším na svete podľa kapacity. Až do roku 2000 bol jeho názov Estadi del FC Barcelona (v preklade Štadión FC Barcelona), hlasovaním členov oficiálneho klubu fanúšikov bol premenovaný na Camp Nou.

mapa štadióna
Santiago Bernabeu
mapa štadióna
Camp Nou
mapa štadióna
Camp Nou

Ubytovanie:

Ubytovanie pre našich klientov je zabezpečené v blízkosti štadióna alebo centra mesta v hoteloch 3* alebo 4* kategórie, v dvojlôžkových prípadne trojlôžkových izbách. V cene zájazdu sú zahrnuté aj raňajky. 

Doprava:

Odlet je zabezpečený z letiska Viedeň. V prípade požiadaviek zákazníka však vieme pripraviť zájazd aj z ostatných letísk (Poprad, Budapešť, Praha ). V prípade odletu z Viedne je transport na letisko ZDARMA. Takisto zabezpečujeme transport na jednotlivé letiská za mimoriadne výhodné ceny.

Cestovné poistenie:

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene každého zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

Vstupenka na zápas:

V základnej cene zájazdu je zahrnutá vstupenka základnej kategórie (za bránkou prípadne horné rady hlavnej tribúny) - podľa dostupnosti. Cenovú ponuku za vstupenky vyššej kategórie Vám veľmi radi pripravíme na vyžiadanie. V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

Poistenie CK voči insolventnosti:

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-699

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj VIP služby ako napríklad: 4* a 5* hotely v centre mesta, transport z letiska priamo na hotel, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie, alebo prehliadku štadióna s bývalými legendami klubu...

Úprava zájazdu na mieru:

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy. 

bottom of page