TOTTENHAM - CRVENA ZVEZDA

22.10.2019 21:00 - TOTTENHAM HOTSPUR STADIUM, LONDÝN

Neúspešný finalista Ligy Majstrov z poslednej sezóny Tottenham Hotspur privíta v 3. kole skupinovej fázy súpera zo srbského Belehradu, ktorý sa isto môže spoľahnúť na obrovskú podporu svojich verných fanúšikov, ktorý neváhajú cestovať so svojími hráčmi po celej Európe. Motivácia je veľká, kvalitný futbalový zážitok v úžasnej atmosfére je zaručený. Užite si tento zájazd letecky z Bratislavy vrátane transportu z letiska a späť. 

  nezáväzná rezervácia zájazdu  

letecky z BRATISLAVY

cena: od 290€/os

zápas: 22.10. o 21:00

termín 22.-23.10.2019

 V cene je zahrnuté:

 - obojsmerná letenka vrátane poplatkov

 - check-in a vystavenie leteniek

 - transport z letiska do Londýna a späť

 - príručná batožina pre každého

 - vstupenka na zápas - sedenie v páre

 - ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami

 - cestovné poistenie v AXA EXCELLENT

 - detailný itinerár k zájazdu

 - non-stop asistenčné služby

 - poistenie CK proti insolventnosti

White Hart Lane

White Hart Lane je futbalový štadión, ktorý sa nachádza v časti Tottenham, v Lonýne. Postavený bol v roku 1899 a je domácim stánkom klubu Tottenham Hotspur. Pôvodný štadión bol v roku 2017 zbúraný a nový štadión bude otvorený v roku 2019 a okrem rozťahovacieho trávniku bude mať unikátny hráčsky tunel vyrobený zo skla. Fanúšikovia budú mať možnosť vidieť do tunela, cez ktorý hráči vybiehajú na zápas. Celková investícia nového stánku by sa mohla vyšplať až na 750 miliónov libier.

mapa štadióna
White Hart Lane

DETAILY ZÁJAZDU

Ubytovanie:

Ubytovanie pre našich klientov je zabezpečené v blízkosti štadióna alebo centra mesta v hoteloch 3* alebo 4* kategórie, v dvojlôžkových prípadne trojlôžkových izbách. V cene zájazdu sú zahrnuté aj raňajky. 

Doprava:

Odlet je zabezpečený z letiska Bratislava alebo letiska Košice. V prípade požiadaviek zákazníka však vieme pripraviť zájazd aj z ostatných letísk (Viedeň, Budapešť, Praha ). V prípade odletu z Viedne je transport na letisko ZDARMA. Takisto zabezpečujeme transport na jednotlivé letiská za mimoriadne výhodné ceny.

Cestovné poistenie:

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene každého zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

Vstupenka na zápas:

V základnej cene zájazdu je zahrnutá vstupenka základnej kategórie (za bránkou prípadne horné rady hlavnej tribúny) - podľa dostupnosti. Cenovú ponuku za vstupenky vyššej kategórie Vám veľmi radi pripravíme na vyžiadanie. V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

Poistenie CK voči insolventnosti:

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-699

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj VIP služby ako napríklad: 4* a 5* hotely v centre mesta, transport z letiska priamo na hotel, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie, alebo prehliadku štadióna s bývalými legendami klubu...

Úprava zájazdu na mieru:

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy. 

© 2014-2021 všetky práva vyhradené

                  Best Sport Tour s.r.o.

Hokejove Zajazdy | Bratislava | SuperFanúšik
Hokejove Zajazdy | Bratislava | SuperFanúšik
Hokejove Zajazdy | Bratislava | SuperFanúšik
Hokejove Zajazdy | Bratislava | SuperFanúšik

Futbalové, hokejové a iné športové zájazdy za najlepšie ceny na trhu - to je SuperFanusik.sk