top of page

Trojzápas v Kalifornskom Los Angeles

Mesto Anjelov v ktorom pôsobia dva tímy NHL (Los Angeles Kings a Anaheim Ducks) bude v marci dejiskom troch zápasov kde bude vyvrcholením zájazdu práve stretnutie rivalov z LA. Prejdete sa po slnkom zaliatych plážach, nazriete do Hollywoodu a fandiť budete na 3 zápasoch najvyššej hokejovej ligy sveta. Za bezkonkurenčnú cenu ;) 

Zoznam zápasov:

7.3.2019 LA KINGS - ST. LOUIS BLUES

8.3.2019 ANAHEIM DUCKS - MONTREAL CANADIENS

10.3.2019 ANAHEIM DUCKS - LA KINGS

beach.jpg
staples.jpg

TERMÍN ZÁJAZDU: 6.3.2019 - 12.3.2019 - Viedeň - Los Angeles - Viedeň

V cene je zahrnuté:

 - letenky Viedeň - Los Angeles - Viedeň (1x prestup)

 - transport z Bratislavy do Viedne a späť

 - vstupenka na zápas - sedenie v páre garantované

 - ubytovanie v 3* hoteli v Los Angeles s raňajkami na 5 noci

 - cestovné poistenie AXA EXCELLENT

 - poradenstvo pri vybavovaní povolenia ESTA na vstup do USA - zdarma

 - brožúra - turistický sprievodca New York v Slovenskom jazyku

laana.jpg
City Skyline

 V prípade záujmu o uvedený zápas, prosíme vyplňte nezáväzný rezervačný formulár 

Detaily zájazdu:

 

Doprava:

Odlet je z Viedenského letiska Schwechat, kde vás dopravíme z Bratislavy, takisto vás dopravíme aj naspäť do Bratislavy po prílete.

 

Ubytovanie:

Ubytovanie je zabezpečené v 3* alebo v 4* hoteli v Los Angeles s výbornou dostupnosťou ako do centra mesta, tak aj na štadóny.

Vstupenka:

V cene zájazdu je zahrnutá vstupenka základnej kategórie s vynikajúcim výhľadom tak, aby váš zážitok z tohto zápasu bol čo najlepší.

Poistenie:

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene každého zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU.

Víza:

V prípade potreby vám samozrejme ponúkame bezplatný servis a pomoc pri vybavovaní si vstupných víz do USA, tzv. ESTA formulár.

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

Ďalšie služby:

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj ďalšie služby ako napríklad: transport z letiska, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie, alebo prehliadku štadióna s bývalými legendami klubu...

 

Výbava superfanúšika:

Pri objednávke zájazdu poskytujeme každému zákazníkovi zľavu na nákup suvenírov. K dispozícii sú dresy a aj personalizované dresy, kde Vám vyrobíme meno a číslo podľa Vašich požiadaviek, vlajky, šály a mnoho ďalšieho

 

Ďakujeme, budeme Vás čoskoro kontaktovať

bottom of page