top of page
inter.png

derby della Madonnina 

          9. 2. 2020 San Siro, Milano

ac milan.png

Veľké Derby della Madonnina, alebo aj Derby di Milano a s ním šláger 23.kola Serie A.  V posledných sezónach býva v tomto derby úspešnejší Inter, ktorý má v obrane oporu v v slovenskom reprezentantovi Milanovi Škriniarovi. Derby sľubuje napínavý futbalový večer, ktorým bude žiť celé Miláno. Podľa nás budú mať fanúškovia domácich v tento večer väčší dôvod na radosť a Interisti svojho mestského rivala opäť zdolajú. :) 

zlavomat.png
    záväzná rezervácia zájazdu    

 V cene je zahrnuté: 

 - doprava pohodlným autobusom

 - občerstvenie počas jazdy 

   (pivo, minerálka, snack)

 - tipovačka a súťaže o hodnotné ceny

 - vstupenka na zápas

 - sprievodca počas celého zájazdu

 - poistenie CK proti insolventnosti

                      Program zájazdu 
- vo večerných hodinách odchod do Milána
- príchod na San Siro cca 8:00  - voľný program
- 15:00 zápas Inter vs AC Milano
- cca 19:00 odchod z Milána (príchod cca 7:00)

Autobusový zájazd 

termín 8.-10.2.2020

 zápas: 9.2. o 15:00

Ďakujeme - správa odoslaná

TRASA AUTOBUSU 1: ŽILINA - TRENČÍN - MILÁNO (odchod Žilina cca 19:00*) (ostáva 44 miest )

TRASA AUTOBUSU 2: NITRA - TRNAVA - BRATISLAVA - MILÁNO (odchod Nitra cca 20:00*) (ostáva 52 miest)

Príplatok za nástup: Žilina 15€/os Nitra/Trenčín 10€/os, Trnava 5€/os, Bratislava - bez príplatku

San Siro / Giuseppe Meazza

Štadión Giuseppe Meazza, tiež známy ako San Siro, je futbalový štadión, ktorý sa nachádza v okrese San Siro v Miláne. Je domovom klubu AC Miláno a Inter Miláno. Má kapacitu 80,018 miest čo ho robí, jeden z top desiatich najväčších štadiónov v Európe a najväčším štadiónom v Taliansku. Dňa 3. marca 1980, ból štadión  pomenovaný na počesť Giuseppe Meazza, dvojnásobného víťaza Svetového pohára (1934, 1938), ktorý hral za Inter Miláno. San Siro je štadión 4. kategórie UEFA. Odohralo sa tu šesť zápasov MS 1990 a 4X finále UEFA Champions League (965, 1970 a 2001, 2016. Štadión sa používa aj pre koncerty a iné športové podujatia. 

mapa štadióna
San Siro / Giuseppe Meazza
san siro map.jpg

Cestovné poistenie:

V spolupráci s poisťovňou AXA Vám ponúkame možnosť si doobjednať cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT za sumu 5€/os/zájazd (2dni). Produkt AXA EXCELLENT je najvyšší poistný produkt BEZ FINANČNÉHO LIMITU.

Vstupenka na zápas:

V základnej cene zájazdu je zahrnutá vstupenka kategórie 5. Cenovú ponuku za vstupenky vyššej kategórie Vám veľmi radi pripravíme na vyžiadanie. V prípade viacčlenných skupín je garantované sedenie celej skupiny pokope !

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu. Tieto informácie zasielame 7 dní pred odchodom.

Poistenie CK voči insolventnosti:

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-699

DETAILY ZÁJAZDU

Doprava:

Odchod Autobusu bude zo Žiliny cez Trenčín, Bratislavu resp. z Nitry cez Trnavu, Bratislavu do Milána.

*Časový harmonogram je potvrdený, predpokladaný odchod bude vo večerných hodinách s príchodom do Milána okolo dopoludnia. 

bottom of page