top of page
Image by Saumya Rastogi

BAYERN MNÍCHOV - FRANKFURT

27.4.2024 - ALLIANZ ARENA, MNÍCHOV

minibus: BRATISLAVA

termín 27.4.2024

cena: od 230€/os

Ďakujeme, budeme Vás čoskoro kontaktovať

    V cene je zahrnuté:

✓ obojsmerný transport z Bratislavy do Mníchova a späť

✓ vstupenka na zápas - sedenie v páre 
✓ vstupenky vyššej kategórie!

✓ občerstvenie počas cesty (pivo, nealko, snack)

✓ cestovné poistenie

✓ detailný itinerár k zájazdu

✓ sprievodca CK

✓ poistenie CK proti insolventnosti

    Program zájazdu:

 

27.4.2024

- v ranných hodinách transport do Mníchova a presun na štadión
 

- 15:30 - 17:30 sledovanie zápasu

- po zápase transport do Bratislavy s predpokladaným príchodom okolo polnoci

  nezáväzná rezervácia zájazdu  
Allianz Arena
allianz arena.jpg

Štadión s kapacitou 75000 miest, kde je možné 10 000 miest v severnom a južnom okruhu zmeniť na miesta na státie. K dispozícii je 106 lóží s kapacitou 1 374 miest. Na štadióne sú aj zariadenia na opateru  detí, fanshopy a gastronomické podniky. Štvorposchodová parkovacia budova s miestom pre zhruba 10 500 vozidiel je najväčšou parkovacou budovou Európy. Strecha a fasáda boli vytvorené z 2 874 fóliových vankúšov, ktoré sú naplnené suchým vzduchom pod tlakom 0,035 hPa. Fólia má hrúbku 0,2 mm. Osvetlenie vankúšov je možné farebne meniť. Štadión používa osvetlenie rôznych farieb, v závislosti od práve prebiehajúceho podujatia.

mapa štadióna
Allianz Arena
allianz arena.gif

DETAILY ZÁJAZDU

Doprava:

Odchod autobusu/minibusu je zabezpečený podľa požiadaviek klientov. V základnej cene je nástupné miesto Bratislava avšak v prípade viacčlenných skupín vieme miesto nástupu na zájazdu upraviť. Najčastejšie využívané nástupné miesta sú Bratislava, Trenčín, Nitra a Žilina. 

Ubytovanie:

Zájazd je realizovaný bez ubytovania

Vstupenka na zápas:

V základnej cene zájazdu je zahrnutá vstupenka 2. kategórie, tj. 2. alebo 3. okruh pozdĺžnej tribúny. Cenovú ponuku za vstupenky vyššej kategórie Vám veľmi radi pripravíme na vyžiadanie. V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

Informácie o zájazde:

Pred odchodom obdrží každý klient detailné informácie o zájazde, časový harmonogram, informáciu o transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

Poistenie CK voči insolventnosti:

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK). Bližšie informácie ako aj poistný certifikát nájdete v časti KONTAKT.

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj VIP služby ako napríklad: 4* a 5* hotely v centre mesta, transport z letiska priamo na hotel, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie, alebo prehliadku štadióna s bývalými legendami klubu...

Úprava zájazdu na mieru:

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy. 

bottom of page