top of page
spain-162428_1280.png

Gran Premio de España

23.06.2024 Circuit de Catalunya

Ďakujeme, budeme Vás čoskoro kontaktovať

Veľká cena Španielska v Slovákmi obľúbenej Barcelone je každoročne vyhľadávaná aj u našich klientov, keďže počas tohto 4-dňového zájazdu si popri spoznávaní krás Barcelony máte možnosť vybrať si, či sa pozriete iba na hlavný závod, alebo si svojich jazdcov pozriete aj na tréningoch, či kvalifikácii. A popri tom sa už stihnete aj okúpať, prípadne sa poprechádzať po pláži Barcelonetta. 

Trophy
  nezáväzná rezervácia zájazdu  

letecky z VIEDNE

termín 21.-24.6.2024

hlavný závod: 23.6.2024

cena: od 1090€/os
Sedenie na tribúne M

V cene je zahrnuté:

- obojsmerná letenka vrátane poplatkov

- check-in a vystavenie leteniek

- transport z Letiska do Barcelony a späť

- príručná batožina pre každého
- navyše veľká príručná batožina

- vstupenka na závod - general admission

- ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami

- cestovné poistenie 

- detailný itinerár k zájazdu

- non-stop asistenčné služby

- poistenie CK proti insolventnosti

Informácie o okruhu

Circuit de Catalunya (tiež známy ako Circuit de Barcelona) je pretekársky okruh ležiaci v obci Montmeló, 30 kilometrov severne od Barcelony, ktorý sa vyznačuje niekoľkými vysokorýchlostnými zákrutami a je veľmi náročný na aerodynamiku. Vyniká výnimočnou všestrannosťou, vďaka čomu sa počas celého roka využíva na preteky rôznych sérií a v zime slúži na predsezónne testovanie pre tímy Formule 1. Povrch trate je hrubý a hrboľatý, takže sa tu používajú pneumatiky tvrdších zmesí. Navyše tu veľmi často fúka pomerne silný vietor, ktorý nepravidelne mení smer, čo reprezentuje ďalšie problémy pri nastavení auta. Barcelonská trať bola koncipovaná ako moderný rýchlostný okruh s predpokladanou priemernou rýchlosťou približne 225 km/h. Tomu zodpovedala konštrukcia zákrut, medzi ktorými dominujú najmä tie, v ktorých sa dá jazdiť pri obrovskom preťažení rýchlosťami prevyšujúcimi 200 km/h.

f1catalunya.jpg

DETAILY ZÁJAZDU

Cestovné poistenie a COVID 19 - Každého nášho klienta zdarma pripoisťujeme na liečebné náklady, ako aj na komplikácie, ktoré môžu vzniknúť s pandémiou  Covid 19 ako napríklad: náklady na hospitalizáciu alebo nariadenú karanténu mimo územia SR, náklady na ubytovanie a návrat na SR po karanténe atď.  

Doprava:

Odlet je zabezpečený z letiska Viedeň. V prípade požiadaviek zákazníka však vieme pripraviť zájazd aj z ostatných letísk (Košice, Budapešť, Praha ). V prípade odletu z Viedne je transport na letisko ZDARMA. Takisto zabezpečujeme transport na jednotlivé letiská za mimoriadne výhodné ceny.

Ubytovanie:

Ubytovanie pre našich klientov je zabezpečené vždy v nami overených hoteloch v blízkosti štadióna alebo centra mesta. Minimálna kategória hotela sú 3*, ubytovanie je v dvojlôžkových prípadne trojlôžkových izbách (na vyžiadanie). V cene zájazdu sú vždy zahrnuté aj raňajky. 

Vstupenka na zápas:

V základnej cene zájazdu je zahrnutá vstupenka základnej kategórie (trávnaté plochy - General Admission) - podľa dostupnosti. Cenovú ponuku za vstupenky vyššej kategórie Vám veľmi radi pripravíme na vyžiadanie. V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste závodu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

Poistenie CK voči insolventnosti:

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK). Bližšie informácie ako aj poistný certifikát nájdete v časti KONTAKT.

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj VIP služby ako napríklad: 4* a 5* hotely v centre mesta, transport z letiska priamo na hotel, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie, alebo prehliadku štadióna s bývalými legendami klubu...

Úprava zájazdu na mieru:

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy. 

bottom of page