top of page

ATLETICO MADRID

Club Atlético de Madrid je španielsky futbalový klub so sídlom v Madride. V súčasnosti hrá v Primera División, najvyššej španielskej futbalovej súťaži. Ich domácim štadiónom je nový Wanda Metropolitano, ktorý bol renovovaný a znovu otvorený v r. 2017. Klub vyhral La Ligu a pohár Copa del Rey devaťkrát, vrátane získu double v roku 1996. Tiež vyhrali Pohár víťazov pohárov UEFA v roku 1962 a boli vo finále Európskeho pohára a získali Interkontinentálny pohár v roku 1974. Atlético hrajú v červeno-bielej pásikavej kombinácii dresy a k tomu modré trenírky. Počas histórie klubu dostali futbalisti klubu viacero prezývok Los colchoneros alebo Matrace kvôli tomu, že ich prvé dresy sa podobali na vzor na starých matracoch. Pred sezónou 2019/20 nastal v kabíne Atlética riadny prievan, na príchodoch klub vyplatil 300mil. € (Felix 126mil, Llorente, Hermoso, Trippier). Klub opustili napr. Griezman (Barcelona), Hernández (Bayern), alebo aj Rodri (Man. City), čo prinieslo do kasy 270mil. €. Najväčším rivalom je Real Madrid. Zápasy Atlética Vám ponúkame už od 360€ vrátanie poplatkov.

mesto
Madrid, ES

štadión

Wanda Metropolitano

kapacita

68 456 divákov

cena zájazdu

od 360€/os

Ponuka zájazdov na ATLETICO MADRID - LA LIGA sezóna 2023/24

Zoznam zápasov Atletico Madrid

...doplníme 

prehliadka stadiona Vicente Calderon
Wanda Metropolitano Tour

Navštívte miesta, ktoré su bežnému fanúšikovi nedostupné. Ponúkame vám prehliadku štadióna Vicente Calderóna, slávneho Atletica Madrid. Počas prehliadky navštívite tieto miesta:

 

  • Hráčske a rozhodcovské šatne

  • Prehliadka štadióna a tribún

  • Tunel pre hráčov                                 

  • Prehliadka trofejí                                  cena 25€/os               

wanda.jpg
.. podporte svoj tím naživo .. futbalové zájazdy za najlepšie ceny ..

Dôležité : pri športových zájazdoch platí jedno jednoduché pravidlo a to, že čim skôr si zájazd objednáte, tým lacnejší zájazd bude. Áno! Je to presne naopak ako pri bežných dovolenkových zájazdoch, niektoré športové podujatia sú vypredané aj niekoľko mesiacov vopred a preto si zarezervujte svoj zájazd čo najskôr a nechajte sa presvedčiť o našich službách. URČITE NEBUDETE ĽUTOVAŤ...

bottom of page