top of page
Flag_of_Austria.svg.png

GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

30.6.2024 Red Bull Ring, Spielberg

Slovákmi vyhľadávaná veľká cena Rakúska bola aj v roku 2023 beznádejne vypredaná, no my sme sa na ďalší rok pripravili a pri súbojoch Verstappena, Pereza či Leclerca chýbať nebudeme ani v roku 2024. Poďte s nami začiatkom prázdnin na Red Bull Ring a užite si rev motorov závodníkov kráľovnej motošportu. Navyše do ešte stále v atraktívnej cene!

Trophy

autobusom z BRATISLAVY

termín 30.6.2024

hlavný závod: 30.6.2024

 V cene je zahrnuté:

 - cesta autobusom na okruh a späť

   (odchod z Bratislavy)

 - občerstvenie v autobuse

 - vstupenka na závod - General Admission

 - detailný itinerár k zájazdu

 - non-stop asistenčné služby

 - poistenie CK proti insolventnosti

Program zájazdu (predbežne):

7:00 odchod z Bratislavy
10:30 príchod na Red Bull Ring
- voľný program, Fan zóna, Air Show

15:00 závod F1
18:30 odchod z okruhu
22:00 príchod do Bratislavy

Ďakujeme, budeme Vás čoskoro kontaktovať

  nezáväzná rezervácia zájazdu  

cena od 15r.: 220€/os
deti do 14r.: 50€/os

Informácie o okruhu

Red Bull Ring (skôr známy ako A1 Ring) je závodný okruh, nachádzajúci sa pri Spielbergu v Rakúsku. Pôvodný názov okruhu bol Österreichring, neskôr bol premenovaný na A1 Ring. Nejčastejšie hostil závody seriálu Formule 1 v rokoch 1970 až 1987 a ako novo opravený okruh v rokoch 1997 až 2003. V roce 2004 boli strhnuté tribúny. V rovnakom roku okruh odkúpila spoločnosť Red Bull, která ho v rokoch 2008 až 2009 zrekonštruovala za 70 mil €. V roku 2010 bol potvrdený pre závod DTM a v nasledujúcom roku sa tam uskutočnil 6. závod sezóny Formule 2. V súčasnosti najčastejšie hostí sériu DTM. V roku 2013 sa rozhodlo, že Red Bull Ring bude zaradený do kalendára Formule 1 pre rok 2014, závod sa uskutočnil 22. júna 2014 a vyhrál ho Nico Rosberg na Mercedese.

Mapa okruhu

zajazd na F1 Rakuska

DETAILY ZÁJAZDU

Doprava:

Odchod autobusu je z Bratislavy je v skorých ranných hodinách s príchodom na okruh pred obedom. Po skončení závodu je odchod späť na Slovensko

Ubytovanie:

Tento zájazd je realizovaný bez ubytovania. V prípade záujmu vieme zabezpečiť zájazd aj s ubytovaním na jednu resp. viac nocí, podľa požiadavky klienta. 

Cestovné poistenie:

V cene zájazdu nie je zahrnuté cestovné poistenie. 

Vstupenka na závod:

V základnej cene zájazdu je zahrnutá vstupenka základnej kategórie (general admission) na trávnaté plochy v s neobmedzeným výhľadom na okruh F1. Cenovú ponuku za vstupenky vyššej kategórie resp. na tribúny Vám veľmi radi pripravíme na vyžiadanie. V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, programe, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

Poistenie CK voči insolventnosti:

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK). Bližšie informácie ako aj poistný certifikát nájdete v záložke "KONTAKT"

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj VIP služby ako napríklad: 4* a 5* hotely v centre mesta, transport z letiska priamo na hotel, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie a množstvo iného.

Úprava zájazdu na mieru:

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy. 

bottom of page