top of page
Flag_of_Austria.svg.png

GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

2.7.2023 Red Bull Ring, Spielberg

Slovákmi vyhľadávaná veľká cena Rakúska je aj na rok 2023 beznádejne vypredaná, no my pri súbojoch Verstappena, Pereza či Leclerca chýbať nebudeme. Poďte s nami začiatkom prázdnin na Red Bull Ring a užite si rev motorov závodníkov kráľovnej motošportu. Navyše v priaznivej cene aj s darčekom. A pozor - deti do 14 rokov idú za 40€ ;) 

Trophy

autobusom z BRATISLAVY

termín 2.7.2023

hlavný závod: 2.7.2023

cena od 14r.: 190€/os
deti do 13r.: 40€/os

 V cene je zahrnuté:

 - cesta autobusom na okruh a späť

   (odchod z Bratislavy)

 - občerstvenie v autobuse

 - vstupenka na závod - General Admission

 - detailný itinerár k zájazdu

 - non-stop asistenčné služby

 - poistenie CK proti insolventnosti

 - darček - šnúrka, puzdro, štuple do uší

Ďakujeme, budeme Vás čoskoro kontaktovať

  nezáväzná rezervácia zájazdu  

  VYPREDANÉ  

Informácie o okruhu

Red Bull Ring (skôr známy ako A1 Ring) je závodný okruh, nachádzajúci sa pri Spielbergu v Rakúsku. Pôvodný názov okruhu bol Österreichring, neskôr bol premenovaný na A1 Ring. Nejčastejšie hostil závody seriálu Formule 1 v rokoch 1970 až 1987 a ako novo opravený okruh v rokoch 1997 až 2003. V roce 2004 boli strhnuté tribúny. V rovnakom roku okruh odkúpila spoločnosť Red Bull, která ho v rokoch 2008 až 2009 zrekonštruovala za 70 mil €. V roku 2010 bol potvrdený pre závod DTM a v nasledujúcom roku sa tam uskutočnil 6. závod sezóny Formule 2. V súčasnosti najčastejšie hostí sériu DTM. V roku 2013 sa rozhodlo, že Red Bull Ring bude zaradený do kalendára Formule 1 pre rok 2014, závod sa uskutočnil 22. júna 2014 a vyhrál ho Nico Rosberg na Mercedese.

Mapa okruhu

zajazd na F1 Rakuska

DETAILY ZÁJAZDU

Doprava:

Odchod autobusu je z Bratislavy v skorých ranných hodinách s príchodom na okruh pred obedom. Po skončení závodu je odchod späť na Slovensko

Ubytovanie:

Tento zájazd je realizovaný bez ubytovania. V prípade záujmu vieme zabezpečiť zájazd aj s ubytovaním na jednu resp. viac nocí, podľa požiadavky klienta. 

Cestovné poistenie:

V cene zájazdu nie je zahrnuté cestovné poistenie. 

Vstupenka na závod:

V základnej cene zájazdu je zahrnutá vstupenka základnej kategórie (general admission) na trávnaté plochy v s neobmedzeným výhľadom na okruh F1. Cenovú ponuku za vstupenky vyššej kategórie resp. na tribúny Vám veľmi radi pripravíme na vyžiadanie. V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

Poistenie CK voči insolventnosti:

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK). Bližšie informácie ako aj poistný certifikát nájdete v záložke "KONTAKT"

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj VIP služby ako napríklad: 4* a 5* hotely v centre mesta, transport z letiska priamo na hotel, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie a množstvo iného.

Úprava zájazdu na mieru:

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy. 

bottom of page