• Wix Facebook page
  • Instagram Social Icon
  • Wix Google+ page

FC BAYERN MNÍCHOV

FC Bayern München je nemecký športový klub, ktorý sídli v Mníchove. Bayern Mníchov je jedným z najúspešnejších futbalových klubov v histórii futbalu, ktorý momentálne kraľuje v Nemeckej bundeslige. Klub získal dvakrát Interkontinentálny pohár, päťkrát vyhral Ligu majstrov UEFA, raz Pohár UEFA a Pohár víťazov pohárov, na domácej pôde získal klub 25-krát titul v Bundeslige a 17-krát získal Nemecký pohár. Je to najúspešnejší nemecký futbalový klub. Bayern Mníchov je jedným z troch profesionálnych futbalových klubov v Mníchove. Jeho najväčším rivalom je klub TSV 1860. Futbalové zájazdy na FC Bayern Mníchov vám ponúkame už od 129€ vrátane dopravy!

mesto
Mníchov, DE 

štadión

Allianz Arena

kapacita

75 024 divákov

cena zájazdu

od 99€/os

allianz arena.jpg
bayern.jpg
bayern bus.jpg

Ponuka zájazdov na FC BAYERN MNÍCHOV - BUNDESLIGA sezóna 2022/23

Bayern - 

Termín zájazdu: 

- Allianz Arena, Mníchov

Odchod: 

Ubytovanie: bez ubytovania

Cena: od 

pripravujeme
Zoznam zápasov Bayern Mníchov
Allianz Arena Tour
prehliadka stadiona Bayern Mnichov Allianz Arena

Navštívte miesta, ktoré su bežnému fanúšikovi nedostupné. Ponúkame vám prehliadku štadióna klubu FC Bayern Mníchov za cenu len 15€. Počas prehliadky navštívite tieto miesta:

 

  • Hlavná tribúna

  • Hráčske šatne

  • Press Centrum

  • Tunel pre hráčov                                   cena 15€/os

  • Mixed zone (priestor pre médiá)

prehliadka stadiona Bayern Mnichov Allianz Arena
.. podporte svoj tím naživo .. futbalové zájazdy za najlepšie ceny ..

Dôležité : pri športových zájazdoch platí jedno jednoduché pravidlo a to, že čim skôr si zájazd objednáte, tým lacnejší zájazd bude. Áno! Je to presne naopak ako pri bežných dovolenkových zájazdoch, niektoré športové podujatia sú vypredané aj niekoľko mesiacov vopred a preto si zarezervujte svoj zájazd čo najskôr a nechajte sa presvedčiť o našich službách. URČITE NEBUDETE ĽUTOVAŤ...