Futbalové, hokejové a iné športové zájazdy za najlepšie ceny na trhu - to je SuperFanusik.sk

O klube

FC BAYERN MNICHOV

futbalove zajazdy na Bayern Mnichov
futbalove zajazdy na Borussia Dortmund

FC Bayern München je nemecký športový klub, ktorý sídli v Mníchove. Bayern Mníchov je jedným z najúspešnejších futbalových klubov v histórii futbalu, ktorý momentálne kraľuje v Nemeckej bundeslige. Klub získal dvakrát Interkontinentálny pohár, päťkrát vyhral Ligu majstrov UEFA, raz Pohár UEFA a Pohár víťazov pohárov, na domácej pôde získal klub 25-krát titul v Bundeslige a 17-krát získal Nemecký pohár. Je to najúspešnejší nemecký futbalový klub. Bayern Mníchov je jedným z troch profesionálnych futbalových klubov v Mníchove. Jeho najväčším rivalom je klub TSV 1860. Pred sezónou 2015/16 bol Bayern aktívny aj na prestupovom trhu. Medzi najzvučnejšie mená patrí príchod Vidala a Douglasa Costu, opačným smerom putovala ikona Bayernu Schweinsteiger či Shaqiri, ktorí skúsia šťastie Premier League. Futbalové zájazdy na FC Bayern Mníchov vám ponúkame už od 149€ vrátane dopravy a poistenia!!!

Allianz Arena Tour

Navštívte miesta, ktoré su bežnému fanúšikovi nedostupné. Ponúkame vám prehliadku štadióna klubu FC Bayern Mníchov za cenu len 15€. Počas prehliadky navštívite tieto miesta:

• Hlavná tribúna

• Hráčske šatne

• Press Centrum

• Tunel pre hráčov                                   cena 15€/os

• Mixed zone (priestor pre médiá)

.. podporte svoj tím naživo .. futbalové zájazdy za najlepšie ceny ..

Dôležité : pri športových zájazdoch platí jedno jednoduché pravidlo a to, že čim skôr si zájazd objednáte, tým lacnejší zájazd bude. Áno! Je to presne naopak ako pri bežných dovolenkových zájazdoch, niektoré športové podujatia sú vypredané aj niekoľko mesiacov vopred a preto si zarezervujte svoj zájazd čo najskôr a nechajte sa presvedčiť o našich službách. URČITE NEBUDETE ĽUTOVAŤ...