top of page
italy-162326_1280.png

GRAN PREMIO D' ITALIA 2019

6.-8.9.2019 Autodromo Nazionale Monza

Iba pár kilometrov severne od Milána, sa nachádza národný okruh MONZA, ktorý bude začiatkom septembra hostiť najlepších jazdcov kráľovnej motošportu. Maximálna rýchlosť ktorú tu jazdci dosahujú je viac ako 300km/h. Veľká cena Talianska je zároveň posledný zájazd v Európe, nakoľko potom sa jazdci sťahujú do Singapuru, Ruska, Japonska a následne do Ameriky. 

letecky z BRATISLAVY

termín 6.-9.9.2019

hlavný závod: 8.9.2019

cena: od 450€/os

 V cene je zahrnuté:

 - obojsmerná letenka vrátane poplatkov

 - check-in a vystavenie leteniek

 - transport z Letiska do Milána a späť

 - príručná batožina pre každého

 - vstupenka na závod - General Admission

 - ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami

 - cestovné poistenie v AXA EXCELLENT

 - detailný itinerár k zájazdu

 - non-stop asistenčné služby

 - poistenie CK proti insolventnosti

  nezáväzná rezervácia zájazdu  

Thanks! Message sent.

Mapa okruhu

Informácie o okruhu

Legendárny okruh Monza leží iba 15 km od Milána. Kto z fanúšikov by nepoznal mená zákrut ako Lesmo či Parabolica, no nebyť rozhodnutia z roku 1922 o postavení Monzy, dnes by tieto názvy nikomu nič nehovorili. Tento taliansky okruh stál pri zrode seriálu Formuly 1, keď sa na jeho legendárnych klopených zákrutách jazdila prvá Veľká cena už v roku 1950. Pri Veľkej cene Talianska sa na monopostoch používa nastavenie aerodynamických prvkov na veľmi nízky odpor vzduchu, keďže okruh je vlastne zložený zo samých roviniek. Až 73 % okruhu sa jazdí s plynovým pedálom na podlahe, no pri vjazde do ostrých zákrut si svoje odnesú aj brzdy. V ére desaťvalcových motorov nebol problém na konci roviniek dosahovať rýchlosť aj 340 km/h.

GENERAL ADMISSION

ALTA VELOCITA

PARABOLICA

LATERALE SINISTRA

DETAILY ZÁJAZDU

Ubytovanie:

Ubytovanie pre našich klientov je zabezpečené v blízkosti centra mesta v hoteloch 3* alebo 4* kategórie, v dvojlôžkových prípadne trojlôžkových izbách. V cene zájazdu sú zahrnuté aj raňajky. 

Doprava:

Odlet je zabezpečený z letiska Bratislava. V prípade požiadaviek zákazníka však vieme pripraviť zájazd aj z ostatných letísk (Košice, Viedeň, Budapešť, Praha ). V prípade odletu z Viedne je transport na letisko ZDARMA. Takisto zabezpečujeme transport na jednotlivé letiská za mimoriadne výhodné ceny.

Cestovné poistenie:

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene každého zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

Vstupenka na závod:

V základnej cene zájazdu je zahrnutá vstupenka základnej kategórie (general admission) na trávnaté plochy v okolí závodu s neobmedzeným výhľadom na okruh F1. Cenovú ponuku za vstupenky vyššej kategórie resp. na tribúny Vám veľmi radi pripravíme na vyžiadanie. V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

Poistenie CK voči insolventnosti:

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-699

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj VIP služby ako napríklad: 4* a 5* hotely v centre mesta, transport z letiska priamo na hotel, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie a množstvo iného.

Úprava zájazdu na mieru:

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy. 

bottom of page