top of page
italy-162326_1280.png

GRAN PREMIO D' ITALIA 2023

1.-4.9.2023 Autodromo Nazionale Monza

Iba pár kilometrov severne od Milána, sa nachádza národný okruh MONZA, ktorý bude začiatkom septembra hostiť najlepších jazdcov kráľovnej motošportu. Maximálna rýchlosť ktorú tu jazdci dosahujú je viac ako 300km/h. Veľká cena Talianska je zároveň posledný zájazd v Európe, keďže potom sa jazdci sťahujú do Singapuru. Vychutnajte si s nami tento 4 dňový zájazd, počas ktorého si vychutnáte tréningy, kvalifikáciu aj hlavný závod. 

letecky z BRATISLAVY

termín 1.-4.9.2023

hlavný závod: 3.9.2023

cena: od 950€/os
Tréningy, kvalifikácia + 70€/os

V cene je zahrnuté:

- obojsmerná letenka vrátane poplatkov

- check-in a vystavenie leteniek

- transport z Letiska do Milána a späť

- príručná batožina pre každého
- navyše veľká príručná batožina

- vstupenka na závod - tribúna PARABOLIC A

- ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami

- cestovné poistenie 

- detailný itinerár k zájazdu

- non-stop asistenčné služby

- poistenie CK proti insolventnosti
- darček - šnúrka a štuple do uší

 

  nezáväzná rezervácia zájazdu  

Thanks! Message sent.

Informácie o okruhu

Mapa okruhu

Legendárny okruh Monza leží iba 15 km od Milána. Kto z fanúšikov by nepoznal mená zákrut ako Lesmo či Parabolica, no nebyť rozhodnutia z roku 1922 o postavení Monzy, dnes by tieto názvy nikomu nič nehovorili. Tento taliansky okruh stál pri zrode seriálu Formuly 1, keď sa na jeho legendárnych klopených zákrutách jazdila prvá Veľká cena už v roku 1950. Pri Veľkej cene Talianska sa na monopostoch používa nastavenie aerodynamických prvkov na veľmi nízky odpor vzduchu, keďže okruh je vlastne zložený zo samých roviniek. Až 73 % okruhu sa jazdí s plynovým pedálom na podlahe, no pri vjazde do ostrých zákrut si svoje odnesú aj brzdy. V ére desaťvalcových motorov nebol problém na konci roviniek dosahovať rýchlosť aj 340 km/h.

GENERAL ADMISSION

ALTA VELOCITA

PARABOLICA

LATERALE SINISTRA

DETAILY ZÁJAZDU

Cestovné poistenie a COVID 19 - Každého nášho klienta zdarma pripoisťujeme na liečebné náklady, ako aj na komplikácie, ktoré môžu vzniknúť s pandémiou  Covid 19 ako napríklad: náklady na hospitalizáciu alebo nariadenú karanténu mimo územia SR, náklady na ubytovanie a návrat na SR po karanténe atď.  

Doprava:

Odlet je zabezpečený z letiska Bratislava. V prípade požiadaviek zákazníka však vieme pripraviť zájazd aj z ostatných letísk (Košice, Viedeň, Budapešť, Praha ). V prípade odletu z Viedne je transport na letisko ZDARMA. Takisto zabezpečujeme transport na jednotlivé letiská za mimoriadne výhodné ceny.

Ubytovanie:

Ubytovanie pre našich klientov je zabezpečené vždy v nami overených hoteloch v blízkosti štadióna alebo centra mesta. Minimálna kategória hotela sú 3*, ubytovanie je v dvojlôžkových prípadne trojlôžkových izbách (na vyžiadanie). V cene zájazdu sú vždy zahrnuté aj raňajky. 

Vstupenka na zápas:

V základnej cene zájazdu je zahrnutá vstupenka základnej kategórie (trávnaté plochy General Admission) - podľa dostupnosti. Cenovú ponuku za vstupenky vyššej kategórie Vám veľmi radi pripravíme na vyžiadanie. V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste závodu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

Poistenie CK voči insolventnosti:

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK). Bližšie informácie ako aj poistný certifikát nájdete v časti KONTAKT.

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj VIP služby ako napríklad: 4* a 5* hotely v centre mesta, transport z letiska priamo na hotel, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie, alebo prehliadku štadióna s bývalými legendami klubu...

Úprava zájazdu na mieru:

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy. 

bottom of page