top of page
hungary-26906_1280.png

MAGYAR NAGYDÍJ 2023

23.7.2023 Hungaroring, Mogyoród 

Najbližšie k Slovensku sa nachádza okruh Hungaroring, ktorý je pochopiteľne aj najnavštevovanejším okruhom našincov. Koncom júla sú preteky Formule 1  "tu za rohom" a teraz za mimoriadne priaznivú cenu môžete zažiť rev motorov a súboje najlepších pilotov na vlastné oči. Pre deti do 13 rokov platí navyše mimoriadna zľava!! Zájazd si tak užijú len za 40€. 

Trophy

autobusom z BRATISLAVY

termín 23.7.2023

hlavný závod: 23.7.2023

cena od 14r: 190€/os
deti do 13r.: 40€/os

 V cene je zahrnuté:

 - cesta autobusom na okruh a späť

   (odchod z Bratislavy)

 - občerstvenie v autobuse

 - vstupenka na závod - General Admission

 - detailný itinerár k zájazdu

 - non-stop asistenčné služby

 - poistenie CK proti insolventnosti

 - darček - šnúrka, puzdro, štuple do uší

  VYPREDANÉ  

  nezáväzná rezervácia zájazdu  

Thanks! Message sent.

Informácie o okruhu

Hungaroring je pretekársky okruh, ktorý leží pri obci Mogyoród dvadsať kilometrov severovýchodne od Budapešti. Nachádza sa uprostred mierne členitej krajiny, ktorá je typická vysokou prašnosťou a vnútrozemsky výrazne teplým letom. Úzka kľukatá trať s pomalými zákrutami, vyžadujúcimi vysoký prítlak, dáva len minimálne možnosti na predbiehanie a spolu s mestským okruhom v Monaku patrí k najpomalším tratiam v kalendári šampionátu F1. Umiestnenie Hungaroringu v srdci starého kontinentu ponúka v súčasnosti najideálnejšiu možnosť pre fanúšikov zo Slovenska a ostatných krajín strednej a východnej Európy vidieť preteky kráľovnej motoršportu. Organizátori radi poukazujú na fakt, že okruh poskytuje výborný výhľad až na 80% trate z prakticky akéhokoľvek miesta pozdĺž nej.​

Mapa okruhu

zajazd na F1 Madarska
zajazd na formulu

TRIBÚNA SUPERGOLD

zajazd na formulu

TRIBÚNA SILVER 2

zajazd na formulu

TRIBÚNA RED BULL

zajazd na formulu

GENERAL ADMISSION

DETAILY ZÁJAZDU

Doprava:

Odchod autobusu je z Bratislavy v skorých ranných hodinách s príchodom na okruh pred obedom. Po skončení závodu je odchod späť na Slovensko

Ubytovanie:

Tento zájazd je realizovaný bez ubytovania. V prípade záujmu vieme zabezpečiť zájazd aj s ubytovaním na jednu resp. viac nocí, podľa požiadavky klienta. 

Cestovné poistenie:

V cene zájazdu nie je zahrnuté cestovné poistenie. 

Vstupenka na závod:

V základnej cene zájazdu je zahrnutá vstupenka základnej kategórie (general admission) na trávnaté plochy v s neobmedzeným výhľadom na okruh F1. Cenovú ponuku za vstupenky vyššej kategórie resp. na tribúny Vám veľmi radi pripravíme na vyžiadanie. V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

Poistenie CK voči insolventnosti:

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK). Bližšie informácie ako aj poistný certifikát nájdete v záložke "KONTAKT"

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj VIP služby ako napríklad: 4* a 5* hotely v centre mesta, transport z letiska priamo na hotel, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie a množstvo iného.

Úprava zájazdu na mieru:

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy. 

bottom of page