MANCHESTER UNITED

Manchester United je futbalový klub zo severoanglického Manchestru, hrajúci Premier League. Je to najúspešnejší anglický klub vôbec v celej histórii so ziskom 20tich majstrovských titulov, FA Cup získal 11x. Najviac trofejí United získali v roku 1999, keď okrem majtrovskej trofeje a FA Cupu získali aj trofej v Lige Majstrov a úspešný rok zakončili ziskom Interkontinentálneho pohára. Jeho domácim štadiónom je Old Trafford. Klub bol založený pod menom Newton Heath LYR F.C. v roku 1878 a do ligy vstúpil v roku 1892. V najvyššej anglickej súťaži hráva od roku 1938 s výnimkou sezóny 1974-75. Priemerná návšteva na štadióne je aj napriek tomu najvyššia v celom Anglicku od sezóny 1964-65. Ústrednou postavou klubu je legendárny Sir. Alex Ferguson, ktorý bol manažérom United od 6. novembra 1986 a na lavičke Manchestru stál až do mája 2013, kedy oznámil ukončenie svojej úspešnej kariéry (43 trofejí vo všetkých súťažiach). Do Manchestru sa v sezóne 2021/2022 vrátila futbalová legenda - Cristiano Ronaldo. Futbalové zájazdy na Manchester United vám ponúkame už od 350€.

mesto
Manchester, UK 

štadión

Old Trafford

kapacita

80 312 divákov

cena zájazdu

od 350€/os

manchester-united-1656122_640.jpg
manu3.jpg
manu2.jpg

Ponuka zájazdov na MANCHESTER UNITED - PREMIER LEAGUE sezóna 2022/23

Manch. Utd - 

Termín zájazdu: 

- Old Trafford, Manchester

Odlet: 

Ubytovanie: 

Cena: od

pripravujeme
Zoznam zápasov Manchester United
Old Trafford Tour
prehliadka stadiona Old Trafford

Navštívte miesta, ktoré su bežnému fanúšikovi nedostupné. Ponúkame vám prehliadku štadióna Old Trafford za cenu len 35€. Počas prehliadky navštívite tieto miesta:

 

  • Hlavná tribúna

  • Hráčske šatne

  • Press Centrum

  • Tunel pre hráčov                                  cena 35€/os

  • Manchester United Museum                                

prehliadka stadiona Old Trafford
.. podporte svoj tím naživo .. futbalové zájazdy za najlepšie ceny ..

Dôležité : pri športových zájazdoch platí jedno jednoduché pravidlo a to, že čim skôr si zájazd objednáte, tým lacnejší zájazd bude. Áno! Je to presne naopak ako pri bežných dovolenkových zájazdoch, niektoré športové podujatia sú vypredané aj niekoľko mesiacov vopred a preto si zarezervujte svoj zájazd čo najskôr a nechajte sa presvedčiť o našich službách. URČITE NEBUDETE ĽUTOVAŤ...