CHELSEA FC

Chelsea Football Club či jednoducho Chelsea, je anglický futbalový klub sídliaci vo Fulhame v Londýne. Klub bol založený v roku 1905 a v súčasnosti hrá v Premier League. Jeho domovom je 41 837 miestny štadión Stamford Bridge, kde klub hrá od svojho založenia. Chelsea získala svoj prvý úspech v roku 1955, kedy vyhrala ligový šampionát, a vyhrala viaceré pohárové súťaže počas ďalších rokov. Od roku 1996 zažíva klub klub najúspešnejšiu dobu vo svojej histórii. Chelsea je jediným anglickým klubom z Londýna, ktorý vyhral Ligu majstrov UEFA. Anglickým majstrom sa Chelsea stala 6x, FA Cup získala 8x, Ligový pohár 5x. Klubovými farbami sú kráľovsky modré tričká a trenírky a biele ponožky. Futbalové zájazdy na Premier League a Chelsea FC vám ponúkame už za 350€.

prehliadka stadiona Stamford Bridge

Navštívte miesta, ktoré su bežnému fanúšikovi nedostupné. Ponúkame vám prehliadku štadióna klubu FC Chelsea za cenu len 25€. Počas prehliadky navštívite tieto miesta:

• Hlavná tribúna

• Hráčske šatne

• Press Centrum

• Tunel pre hráčov                                  cena 25€/os

• Chelsea Museum

.. podporte svoj tím naživo .. futbalové zájazdy za najlepšie ceny ..

Dôležité : pri športových zájazdoch platí jedno jednoduché pravidlo a to, že čim skôr si zájazd objednáte, tým lacnejší zájazd bude. Áno! Je to presne naopak ako pri bežných dovolenkových zájazdoch, niektoré športové podujatia sú vypredané aj niekoľko mesiacov vopred a preto si zarezervujte svoj zájazd čo najskôr a nechajte sa presvedčiť o našich službách. URČITE NEBUDETE ĽUTOVAŤ...