• Instagram Social Icon
  • Wix Google+ page
O klube

BORUSSIA DORTMUND

BV Borussia Dortmund je nemecký futbalový klub z Dortmundu. V súčasnosti klub hrá v najvyššej nemeckej futbalovej súťaži v Bundeslige. Počas svojej histórie klub získal osem titulov v lige a trikrát získal nemecký pohár DFB-Pokal, päťkrát DFL-Superpohár. V roku 1966 získal Pohár víťazov pohárov UEFA, čím sa stal prvým nemeckým klubom, ktorý vyhral európsku súťaž. Klub získal trofej v Lige majstrov v roku 1997 a získal aj Intercontinentálny pohár. Momentálne je to jeden z najlepších tímov v Nemecku. Najväčšou udalosťou pred aktuálnou sezónou bol odchod trénera Klopa. Borussia má jedných z najlepších fanúšikov v Európe a domáce zápasy sú pravidelne vypredané a atmosféra je vždy "pekelná". Futbalové zájazdy na zápasy Borussie Dortmund vám ponúkame už od 279€.

Prehliadka stadiona borussia dortmund signal iduna park

Navštívte miesta, ktoré su bežnému fanúšikovi nedostupné. Ponúkame vám prehliadku štadióna klubu Borussia Dormund za cenu len 12€. Počas prehliadky navštívite tieto miesta:

• Hlavná tribúna

• Hráčske šatne

• Press Centrum

• Tunel pre hráčov                                   cena 15€/os

• Mixed zone (priestor pre médiá)

Prehliadka Stadiona Signal Iduna Park
.. podporte svoj tím naživo .. futbalové zájazdy za najlepšie ceny ..

Dôležité : pri športových zájazdoch platí jedno jednoduché pravidlo a to, že čim skôr si zájazd objednáte, tým lacnejší zájazd bude. Áno! Je to presne naopak ako pri bežných dovolenkových zájazdoch, niektoré športové podujatia sú vypredané aj niekoľko mesiacov vopred a preto si zarezervujte svoj zájazd čo najskôr a nechajte sa presvedčiť o našich službách. URČITE NEBUDETE ĽUTOVAŤ...