• Wix Facebook page
  • Instagram Social Icon
  • Wix Google+ page
O klube

BORUSSIA DORTMUND

futbalove zajazdy na Bayern Mnichov
futbalove zajazdy na Borussia Dortmund
futbalove zajazdy na Schalke 04

BV Borussia Dortmund je nemecký futbalový klub z Dortmundu. V súčasnosti klub hrá v najvyššej nemeckej futbalovej súťaži v Bundeslige. Počas svojej histórie klub získal osem titulov v lige a trikrát získal nemecký pohár DFB-Pokal, päťkrát DFL-Superpohár. V roku 1966 získal Pohár víťazov pohárov UEFA, čím sa stal prvým nemeckým klubom, ktorý vyhral európsku súťaž. Klub získal trofej v Lige majstrov v roku 1997 a získal aj Intercontinentálny pohár. Momentálne je to jeden z najlepších tímov v Nemecku. Najväčšou udalosťou pred aktuálnou sezónou bol odchod trénera Klopa. Borussia má jedných z najlepších fanúšikov v Európe a domáce zápasy sú pravidelne vypredané a atmosféra je vždy "pekelná". Futbalové zájazdy na zápasy Borussie Dortmund vám ponúkame už od 279€.

Futbalove zajazdy na nemecku bundesligu

mesto
Dortmund, DE

štadión 

Signal Iduna Park

kapacita

80 720 divákov

cena zájazdu

od 279€/os

Zápasy Borussia Dortmund- BUNDESLIGA 2021/22

ponuka zájazdov na sezónu 2021/22 bude dostupná ihneď, ako bude povolený vstup divákov na štadióny

Zoznam zápasov Borussia Dortmund
Signal Iduna Park
Prehliadka stadiona borussia dortmund signal iduna park

Navštívte miesta, ktoré su bežnému fanúšikovi nedostupné. Ponúkame vám prehliadku štadióna klubu Borussia Dormund za cenu len 12€. Počas prehliadky navštívite tieto miesta:

 

  • Hlavná tribúna

  • Hráčske šatne

  • Press Centrum

  • Tunel pre hráčov                                   cena 12€/os

  • Mixed zone (priestor pre médiá)

Prehliadka Stadiona Signal Iduna Park
.. podporte svoj tím naživo .. futbalové zájazdy za najlepšie ceny ..

Dôležité : pri športových zájazdoch platí jedno jednoduché pravidlo a to, že čim skôr si zájazd objednáte, tým lacnejší zájazd bude. Áno! Je to presne naopak ako pri bežných dovolenkových zájazdoch, niektoré športové podujatia sú vypredané aj niekoľko mesiacov vopred a preto si zarezervujte svoj zájazd čo najskôr a nechajte sa presvedčiť o našich službách. URČITE NEBUDETE ĽUTOVAŤ...