top of page

AUTOBUSOVÉ ZÁJAZDY NA FC BAYERN MNÍCHOV

Futbalové zájazdy na Bundesligu

Cena zájazdu zahŕňa:

 

 - dopravu pohodlným autobusom/minibusom

 - občerstvenie počas cesty (zdarma)

 - vstupenku na zápas základnej kategórie (sedenie v pároch)

 - informácie k zájazdu

 - asistenčné služby zástupcu CK

Zoznam domácich zápasov

26.8. Bayern - Augsburg
16.9. Bayern - Leverkusen
23.9. Bayern - Bochum
7.10. Bayern - Freiburg

28.10. Bayern - Darmstadt

11.11. Bayern - Heidenheim

2.12. Bayern - Union Berlín

16.12. Bayern - Stuttgart

13.1. Bayern - Hoffenheim

20.1. Bayern - Brémy

3.2. Bayern - Monchengladbach

24.2. Bayern - RB Lipsko

9.3. Bayern - Mainz

30.3. Bayern - Dortmund
13.4. Bayern - Kolín n. R.

27.4. Bayern - Frankfurt
11.5. Bayern - Wolfsburg

Na nezáväznú rezerváciu a bližšie informácie o tomto zájazde, vyplňte prosím nasledujúci rezervačný formulár. Ďakujeme

Ďakujeme, budeme Vás čoskoro kontaktovať

Allianz Arena

Allianz Arena je futbalový štadión, ktorý sa nachádza v severnej časti nemeckého mesta Mníchov. Od sezóny 2005/2006 tu hrávajú domáce zápasy mníchovský futbalový klub FC Bayern. Je to jeden zo štadiónov, kde sa konali Majstrovstvá sveta vo futbale 2006; hral sa tu otvárací a jeden semifinálový zápas. V roku 2012 sa tu uskutočnilo finále Ligy majstrov. Celková kapacita štadióna je 75 000 miest. Počas medzinárodných stretnutí, Ligy majstrov a Pohára UEFA sa využíva 70 000 miest. 

mapa štadióna
Allianz Arena
allianz arena.gif

DETAILY ZÁJAZDU

Doprava:

Odchod autobusu/minibusu je zabezpečený podľa požiadaviek klientov. V základnej cene je nástupné miesto Bratislava avšak v prípade viacčlenných skupín vieme miesto nástupu na zájazdu upraviť. Najčastejšie využívané nástupné miesta sú Bratislava, Trenčín, Nitra a Žilina. 

Ubytovanie:

Zájazd je realizovaný bez ubytovania

Vstupenka na zápas:

V základnej cene zájazdu je zahrnutá vstupenka základnej kategórie, tj. 3. okruh za bránou. Cenovú ponuku za vstupenky vyššej kategórie Vám veľmi radi pripravíme na vyžiadanie. V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

Informácie o zájazde:

Pred odchodom obdrží každý klient detailné informácie o zájazde, časový harmonogram, informuciu o transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

Poistenie CK voči insolventnosti:

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK). Bližšie informácie ako aj poistný certifikát nájdete v časti KONTAKT.

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj VIP služby ako napríklad: 4* a 5* hotely v centre mesta, transport z letiska priamo na hotel, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie, alebo prehliadku štadióna s bývalými legendami klubu...

Úprava zájazdu na mieru:

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy. 

bottom of page