top of page
26.01.2019 Hertha Berlín - Schalke
- Olympiastadion , Berlín
futbalove zajazdy na Schalke 04
futbalove zajazdy na Borussia Dortmund
futbalove zajazdy na Bayern Mnichov
Termín zájazdu: 26-28.1.2019

Cena zájazdu obsahuje

 - vstupenku na zápas - sedenie v páre

 - letenky a letiskové poplatky

 - transport z Bratislavy do Viedne a späť

 - ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami

 - cestovné poistenie v AXA EXCELLENT

 - informácie o zájazde

 - non-stop asistenčné služby

Schalke 04
Olympiastadion Berlin

FC Schalke 04 (celým názvom: Fußballclub Gelsenkirchen-Schalke 04 e. V.) je tradičný nemecký futbalový klub, ktorý sídli v meste Gelsenkirchen v Severnom Porýní-Vestfálsku. Založený bol 4. mája 1904 pod názvom Westfalia Schalke. Svoj súčasný názov nesie od roku 1912. Od sezóny 1991/92 pôsobí v Bundeslige, nemeckej najvyššej futbalovej súťaži. Svoje domáce zápasy odohráva na štadióne Veltins-Arena s kapacitou 62 271 divákov.

Neslavnejšiu éru klub prežíval v obdobý nacistického režimu, kdedy sa mu povdarilo prebojovať 9krát do finále celonemeckého majstrovstva, v ktorom zvíťazil 6krát. Mezi nejväčšie mezinárodné úspechy patrí víťazstvo v Poháre UEFA v sezóne 1996/97.

 

Olimpiastadion Berlin sa nachádza v berlínskej štvrti Westend. Je súčasťou olympijského parku (pôvodne: Reichssportfeld) a bol postavený v rokoch 1934 až 1936. Dnes je Olimpiastadium domácim štadiónom Bundesligového klubu Hertha BSC. V rokoch 2000 až 2004, bol štadión modernizovaný. Jednou z hlavných zmien bolo zastrešenie všetkých 74 244 miest na sedenie. Hertha BSC bol štadión modernizovaný a navrhnutý v klubových farbách.

Na nezáväznú rezerváciu a bližšie informácie o tomto zájazde, vyplňte prosím nasledujúci rezervačný formulár. Ďakujeme

Ďakujeme, budeme Vás čoskoro kontaktovať

Detaily zájazdu:

 

Doprava:

Odlety sú zabezpečované prioritne z Bratislavy a z letiska Viedeň Schwechat. V prípade požiadaviek zákazníka však vieme pripraviť zájazd aj z ostatných letísk ( Košice, Budapešť, Praha ). Takisto zabezpečujeme transport na jednotlivé letiská za mimoriadne výhodné ceny.

 

Ubytovanie:

Ubytovanie pre našich klientov zabezpečujeme v blízkosti štadióna v hoteloch minimálne 3* kategórie a vyššej. Vo vačšine prípadov sú v cene zahrnuté aj raňajky.

 

Vstupenka:

V cene zájazdu je zahrnutá vstupenka strednej až nižšej kategórie (za bránkou prípadne horné rady hlavnej tribúny) - podľa dostupnosti. Možnosť lepšej kategórie vstupenky a jednotlivé ceny Vám vždy uvedieme v odpovedi na Vašu požiadavku. V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

 

Poistenie:

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene každého zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

 

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

 

Ďalšie služby:

 

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj ďalšie služby ako napríklad: transport z letiska, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie, alebo prehliadku štadióna s bývalými legendami klubu...

 

Výbava superfanúšika:

V prípade záujmu ponúkame k objednávke aj rôzne fan predmety, ako dresy, personalizované dresy, kde Vám vyrobíme meno a číslo podľa Vašich požiadaviek, vlajky, šály a mnoho ďalšieho. Všetko za výhodné ceny.

 

Poistenie CK voči insolventnosti:

CK Best Sport Tour s.r.o. má uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-656

2

bottom of page