top of page
03.02.2018 Espanyol Barcelona - FC Barcelona
- Power8, Barcelona
Futbalove zajazdy na Espanyol Barcelona
Futbalove zajazdy na Espanyol Barcelona
Futbalove zajazdy na Real Madrid
Futbalove zajazdy na Atletico Madrid
Futbalove zajazdy na Valencia CF

Cena zájazdu obsahuje

 - vstupenku na zápas

 - letenky a letiskové poplatky

 - ubytovanie v min. 3* hoteli s raňajkami

 - cestovné poistenie v AXA EXCELLENT

 - informácie o zájazde

 - non-stop asistenčné služby

Power8 Stadium
FC Barcelona

Futbol Club Barcelona, je profesionálny futbalový klub z Katalánskej Barcelony v Španielsku. Klub bol založený dňa 29. novembra 1899 skupinou švajčiarskych, anglických a katalánskych futbalistov pod vedenímJoana Gampera. Klub sa stal symbolom katalánskej kultúry a katalánskej národnosti, a z toho dôvodu pochádza aj motto "Més que un club" (Viac ako klub). Klub je druhým najbohatším futbalovým klubom na svete z hľadiska príjmov, s ročným obratom 398 miliónov eur a dlhoročne súperí s klubom Real Madrid. Zápasy medzi oboma tímami sú nazývané ako "El Clásico". Klub je súčasným španielskym a európskym šampiónom, pričom získal najviac domácich trofejí v španielskom futbale, a to 23 v La Lige, 27 v Copa del Rey, 11 v Supercopa de España, 32 v Copa Eva Duarte a 2 v Copa de la Liga, a takisto je držiteľom rekordu v posledných štyroch súťažiach. V medzinárodnom klubovom futbale vyhrala FC Barcelona štyri Ligy Majstrov UEFA, rekordné štyri Poháre víťazov pohárov UEFA, päť Superpohárov UEFA a 2 Svetové klubové poháre FIFA. V roku 2015 získala FC Barcelona už 4 cenné trofeje. Pred sezónou 2015/16 opustila klub ikona Xavi, ktorý odišiel do Saudskej Arábie. Futbalové zájazdy na FC Barcelona vám ponúkame už od 279€ vrátane všetkých poplatkov.

Power8 Stadium je futbalový štadión dokončený v roku 2009 v Barcelone. Nachádza sa na hranici miest Cornellà de Llobregat a El Prat de Llobregat, ktoré patria do metropolitnej oblasti Barcelony.

Štadión bol 02.8.2009 otvorený víťazstvom RCD Espanyol proti Liverpoolu oficiálne pod názvom Estadi Cornellà-El Prat, a od sezóny 2009/10, sa stal novým domovom katalánskeho futbalového klubu. Nahrádza Olympijský štadión v Barcelone, ktorý bol používaný od roku 1997.

V júni 2010, štadión dostal ako súčasť veľtrhu v Dubline cenu za najlepšie dejisko.

V júni 2014 stávková kancelária Power8 získala práva na štadióne.

V súčastnosti sa štadión oficiálne volá Power8 Stadium

Na nezáväznú rezerváciu a bližšie informácie o tomto zájazde, vyplňte prosím nasledujúci rezervačný formulár. Ďakujeme

Ďakujeme, budeme Vás čoskoro kontaktovať

Detaily zájazdu:

 

Doprava:

Odlety sú zabezpečované prioritne z Bratislavy a z letiska Viedeň Schwechat. V prípade požiadaviek zákazníka však vieme pripraviť zájazd aj z ostatných letísk ( Košice, Budapešť, Praha ). Takisto zabezpečujeme transport na jednotlivé letiská za mimoriadne výhodné ceny.

 

Ubytovanie:

Ubytovanie pre našich klientov zabezpečujeme v blízkosti štadióna v hoteloch minimálne 3* kategórie a vyššej. Vo vačšine prípadov sú v cene zahrnuté aj raňajky.

 

Vstupenka:

V cene zájazdu je zahrnutá vstupenka strednej až nižšej kategórie (za bránkou prípadne horné rady hlavnej tribúny) - podľa dostupnosti. Možnosť lepšej kategórie vstupenky a jednotlivé ceny Vám vždy uvedieme v odpovedi na Vašu požiadavku. V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

 

Poistenie:

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene každého zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

 

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

 

Ďalšie služby:

 

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj ďalšie služby ako napríklad: transport z letiska, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie, alebo prehliadku štadióna s bývalými legendami klubu...

 

Výbava superfanúšika:

V prípade záujmu ponúkame k objednávke aj rôzne fan predmety, ako dresy, personalizované dresy, kde Vám vyrobíme meno a číslo podľa Vašich požiadaviek, vlajky, šály a mnoho ďalšieho. Všetko za výhodné ceny.

 

Poistenie CK voči insolventnosti:

CK Best Sport Tour s.r.o. má uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-656

bottom of page