top of page
28.02.2018 Espanyol Barcelona - Real Madrid
- Power8 Stadium, Barcelona
Futbalove zajazdy na Espanyol Barcelona
Futbalove zajazdy na Espanyol Barcelona
Futbalove zajazdy na Real Madrid
Futbalove zajazdy na Atletico Madrid
Futbalove zajazdy na Valencia CF
Futbalové zájazdy na Real Madrid

Cena zájazdu obsahuje

 - vstupenku na zápas

 - letenky a letiskové poplatky

 - ubytovanie v min. 3* hoteli s raňajkami

 - cestovné poistenie v AXA EXCELLENT

 - informácie o zájazde

 - non-stop asistenčné služby

Real Madrid
Power8 Stadium

Real Madrid Club de Fútbol je španielsky futbalový veľkoklub hrajúci v španielskej najvyššej futbalovej súťaži – La Lige. Je to jeden z najúspešnejších a najpopulárnejších klubov v histórii futbalu. Má prezývku "biely balet". Klub bol založený v roku 1902 bratmi Juan Padrós a Carlos Padrós, ale právo nosiť titul Real (kráľovský) mu bolo udelené až kráľom Alfonzom XIII. Klub hrá na štadióne Santiago Bernabéu v Madride, ktorý bol postavený v roku 1947. Tento štadión hostil európske futbalové súťaže niekoľkokrát a to v rokoch 1957, 1969, 1980 a 2010. Klubovú históriu zdobí množstvo titulov. Real vyhral desaťkrát Ligu Majstrov, čo je najviac v histórii tejto súťaže. Španielsku ligovú trofej získal Real 32-krát a Španielsky pohár získal 19-krát. Pred sezónou 2015/16 prestupové vody zamiešal príchod Danila, ale i odchody Khediru, alebo po 17tich sezónach v bráne Realu aj Casillas. Zájazdy na zápasy Realu Madrid Vám ponúkame už od 359€ vrátane poplatkov.

Power8 Stadium je futbalový štadión dokončený v roku 2009 v Barcelone. Nachádza sa na hranici miest Cornellà de Llobregat a El Prat de Llobregat, ktoré patria do metropolitnej oblasti Barcelony.

Štadión bol 02.8.2009 otvorený víťazstvom RCD Espanyol proti Liverpoolu oficiálne pod názvom Estadi Cornellà-El Prat, a od sezóny 2009/10, sa stal novým domovom katalánskeho futbalového klubu. Nahrádza Olympijský štadión v Barcelone, ktorý bol používaný od roku 1997.

V júni 2010, štadión dostal ako súčasť veľtrhu v Dubline cenu za najlepšie dejisko.

V júni 2014 stávková kancelária Power8 získala práva na štadióne.

V súčastnosti sa štadión oficiálne volá Power8 Stadium

Na nezáväznú rezerváciu a bližšie informácie o tomto zájazde, vyplňte prosím nasledujúci rezervačný formulár. Ďakujeme

Ďakujeme, budeme Vás čoskoro kontaktovať

Detaily zájazdu:

 

Doprava:

Odlety sú zabezpečované prioritne z Bratislavy a z letiska Viedeň Schwechat. V prípade požiadaviek zákazníka však vieme pripraviť zájazd aj z ostatných letísk ( Košice, Budapešť, Praha ). Takisto zabezpečujeme transport na jednotlivé letiská za mimoriadne výhodné ceny.

 

Ubytovanie:

Ubytovanie pre našich klientov zabezpečujeme v blízkosti štadióna v hoteloch minimálne 3* kategórie a vyššej. Vo vačšine prípadov sú v cene zahrnuté aj raňajky.

 

Vstupenka:

V cene zájazdu je zahrnutá vstupenka strednej až nižšej kategórie (za bránkou prípadne horné rady hlavnej tribúny) - podľa dostupnosti. Možnosť lepšej kategórie vstupenky a jednotlivé ceny Vám vždy uvedieme v odpovedi na Vašu požiadavku. V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

 

Poistenie:

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene každého zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

 

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

 

Ďalšie služby:

 

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj ďalšie služby ako napríklad: transport z letiska, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie, alebo prehliadku štadióna s bývalými legendami klubu...

 

Výbava superfanúšika:

V prípade záujmu ponúkame k objednávke aj rôzne fan predmety, ako dresy, personalizované dresy, kde Vám vyrobíme meno a číslo podľa Vašich požiadaviek, vlajky, šály a mnoho ďalšieho. Všetko za výhodné ceny.

 

Poistenie CK voči insolventnosti:

CK Best Sport Tour s.r.o. má uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-656

bottom of page