top of page

NHL GLOBAL SERIES

5.10.2024 - O2 Arena, Praha

buffalo.jpg

Najlepšia hokejová liga na svete sa po dvoch rokoch vracia do Prahy a opäť to bude TOP zážitok! Samozrejmosťou je vypredaná O2 Aréna a nezabudnuteľné zážitky teraz za uvádzaciu cenu!! V obrane Devils sa predstaví aj naša draftová dvojka Šimon Nemec, svoje majstrovstvo predvedú hviezdy ako Jack Hughes (NJ) alebo švédske obranné eso Rasmus Dahlin (BUF) spolu s útočníkom Jeffom Skinnerom. Popri hokeji sa nechajte rozmaznávať aj ubytovaním - 4* hotel s raňajkami neďaleko centra Prahy, transport do Prahy a späť je zabezpečený pohodlným autobusom/minibusom, aby ste sa mohli sústrediť iba na tento veľký hokejový sviatok ;)

House Icon
hockey.png

Autobusový zájazd

NJ DEVILS vs BUFFALO SABRES

termín: 5.-6.10.2024

4* hotel s raňajkami 

zápas: 5.10. o 16:00

 V cene je zahrnuté:

- BUS transport z Bratislavy do Prahy a späť
- občerstvenie počas cesty (pivo, nealko, snack)

- vstupenka na zápas - sedenie až do 8 ks vedľa seba

  vstupenky sú na pozdĺžnej tribúne!!!

- ubytovanie v TOP 4* hoteli s raňajkami

- sprievodca CK

- poistenie CK proti insolventnosti
- dres NHL podľa vlastného výberu v TOP cene!

cena: 390€/os

 V prípade záujmu o uvedený zájazd, prosíme vyplňte nezáväzný rezervačný formulár 

Ďakujeme, budeme Vás čoskoro kontaktovať

new jersey.jpg

DETAILY ZÁJAZDU

Cestovné poistenie a COVID 19 - Každého nášho klienta zdarma pripoisťujeme na liečebné náklady, ako aj na komplikácie, ktoré môžu vzniknúť s pandémiou  Covid 19 ako napríklad: náklady na hospitalizáciu alebo nariadenú karanténu mimo územia SR, náklady na ubytovanie a návrat na SR po karanténe atď.  

Doprava:

Odchod autobusu je z Bratislavy v ranných hodinách s príchodom do Prahy cca okolo 12:00. Odchod z Prahy je na druhý deň pred obedom, cca 11:00 s predpokladaným príchodom do Bratislavy o 15:00

Ubytovanie:

Ubytovanie pre našich klientov je zabezpečené vždy v nami overených hoteloch v blízkosti štadióna alebo centra mesta. Minimálna kategória hotela sú 4*, ubytovanie je v dvojlôžkových prípadne trojlôžkových izbách (na vyžiadanie). V cene zájazdu sú vždy zahrnuté aj raňajky. 

Vstupenka na zápas:

V základnej cene zájazdu je zahrnutá vstupenka vyššej kategórie na pozdĺžnu tribúnu. Cenovú ponuku za vstupenky vyššej kategórie Vám veľmi radi pripravíme na vyžiadanie. V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

Poistenie CK voči insolventnosti:

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK). Bližšie informácie ako aj poistný certifikát nájdete v časti KONTAKT.

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj VIP služby ako napríklad: 4* a 5* hotely v centre mesta, transport z letiska priamo na hotel, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie, alebo prehliadku štadióna s bývalými legendami klubu...

Úprava zájazdu na mieru:

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy. 

bottom of page