top of page
hockey.png

letecky z VIEDNE

termín 10.-15.4.2024

cena: od 1490€/os

NY Islanders - Montreal

    V cene je zahrnuté:

✓ obojsmerná letenka vrátane poplatkov

✓ check-in a vystavenie leteniek

✓ sedenie v lietadle vedľa seba
✓ malá príručná batožina pre každého

✓ veľká príručná batožina pre každého

✓ vstupenka na zápas, sedenie v páre

✓ ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami
✓ ubytovanie na Manhattane
✓ sprievodca počas celej doby zájazdu

✓ cestovné poistenie

✓ detailný itinerár k zájazdu

✓ non-stop asistenčné služby

✓ poistenie CK proti insolventnosti

✓ brožúra - New York
✓ dres SLAFKOVSKÝ v super cene

✓ možnosť doobjednať si zápas
   NY RANGERS - NY ISLANDERS

    Program zájazdu:

10.4.2024
- odlet do New Yorku + spoločný presun z letiska na hotel, 
ubytovanie na hoteli 

11.4.2024
- presun na štadión a sledovanie zápasu:
  New York Islanders - Montreal Canadiens

12.-13.4.2024
- spoločný presun na Times Square, Rockefeller Center, Trump Tower, Central Park
- vyhliadka Summit One Vanderbilt
- plavba loďou na Staten Island
- WTC múzeum a Brooklyn Bridge
- Lower Manhattan

14.4.2024

- odhlásenie sa z hotela do 11:00, následne transport na letisko (odlet vo večerných hodinách, možné ešte prehliadky mesta)
15.4.2024

- prílet do Viedne vo večerných hodinách

  nezáväzná rezervácia zájazdu  

Thanks! Message sent.

Sunset Over Manhattan
NY Sign
Image by Joshua Earle

DETAILY ZÁJAZDU

Cestovné poistenie a COVID 19 - Každého nášho klienta zdarma pripoisťujeme na liečebné náklady, ako aj na komplikácie, ktoré môžu vzniknúť s pandémiou  Covid 19 ako napríklad: náklady na hospitalizáciu alebo nariadenú karanténu mimo územia SR, náklady na ubytovanie a návrat na SR po karanténe atď.  

Doprava:

Odlet je zabezpečený z letiska Viedeň. V prípade požiadaviek zákazníka však vieme pripraviť zájazd aj z ostatných letísk (Košice, Budapešť, Praha ). V prípade odletu z Viedne je transport na letisko ZDARMA. Takisto zabezpečujeme transport na jednotlivé letiská za mimoriadne výhodné ceny.

Ubytovanie:

Ubytovanie pre našich klientov je zabezpečené vždy v nami overených hoteloch v blízkosti štadióna alebo centra mesta. Minimálna kategória hotela sú 3*, ubytovanie je v dvojlôžkových prípadne trojlôžkových izbách (na vyžiadanie). V cene zájazdu sú vždy zahrnuté aj raňajky. 

Vstupenka na zápas:

V základnej cene zájazdu je zahrnutá vstupenka základnej kategórie (za bránkou prípadne horné rady hlavnej tribúny) - podľa dostupnosti. Cenovú ponuku za vstupenky vyššej kategórie Vám veľmi radi pripravíme na vyžiadanie. V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

Poistenie CK voči insolventnosti:

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK). Bližšie informácie ako aj poistný certifikát nájdete v časti KONTAKT.

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj VIP služby ako napríklad: 4* a 5* hotely v centre mesta, transport z letiska priamo na hotel, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie, alebo prehliadku štadióna s bývalými legendami klubu...

Úprava zájazdu na mieru:

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy. 

Hat Icon

Sprievodca CK
Sprievodca CK je k dispozícii osobne pri obsadenosti zájazdu minimálne 10 osobami! V prípade menšej obsadenosti sme Vám k dispozícii NON-STOP na telefóne. V takom prípade ešte pred odletom do NY dostanete od nás detailné informácie o tom, ako v NY funguje metro, ako sa dostanete na hotel, na štadión, dostanete od nás bedeker o New Yorku a všetky potrebné informácie pre bezstarostný priebeh zájazdu. 

SlafGOALsky a New York 

NY Islanders - Montreal, 10.-15.4.2024 

bottom of page