top of page

21.02.2016  Panathinaikos F.C. vs PAOK 

- Apostolos Nikolaidis

futbalove zajazdy na PAOK

V cene je zahrnuté:

 - vstupenka na zápas základnej kategórie

 - doprava (letenky, letiskové poplatky)

 - ubytovanie

 - cestovné poistenie AXA EXCELLENT

 

TERMÍN ZÁJAZDU: 20.-24.02. 2016 letecky z Bratislavy

 

možnosť doobjednať si "výbavu superfanúšika*" za zvýhodnenú cenu

  * na výber : dresy, šály, tričká a ostatné propagačné materiály

V prípade záujmu o uvedený zápas, prosíme vyplňte nezáväzný rezervačný formulár

Ďakujeme

Ďakujeme, budeme Vás čoskoro kontaktovať

Detaily zájazdu:

 

Doprava:

Odlety sú zabezpečované prioritne z Bratislavy a z letiska Viedeň Schwechat. V prípade požiadaviek zákazníka však vieme pripraviť zájazd aj z ostatných letísk ( Košice, Budapešť, Praha ). Takisto zabezpečujeme transport na jednotlivé letiská za mimoriadne výhodné ceny.

 

Ubytovanie:

Ubytovanie pre našich klientov zabezpečujeme v blízkosti štadióna v hoteloch minimálne 3* kategórie a vyššej. Vo vačšine prípadov sú v cene zahrnuté aj raňajky. Príplatok za jednolôžkovú izbu si NEÚČTUJEME. 

 

Vstupenka:

V cene zájazdu je zahrnutá vstupenka strednej až nižšej kategórie (za bránkou prípadne horné rady hlavnej tribúny) - podľa dostupnosti. Možnosť lepšej kategórie vstupenky a jednotlivé ceny Vám vždy uvedieme v odpovedi na Vašu požiadavku. V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

 

Poistenie:

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene každého zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU.

 

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

 

Ďalšie služby:

 

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj ďalšie služby ako napríklad: transport z letiska, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie, alebo prehliadku štadióna s bývalými legendami klubu...

 

Výbava superfanúšika:

Pri objednávke zájazdu poskytujeme každému zákazníkovi 25% zľavu na nákup suvenírov z nášho fanshopu. K dispozícii sú dresy a aj personalizované dresy, kde Vám vyrobíme meno a číslo podľa Vašich požiadaviek, vlajky, šály a mnoho ďalšieho

 

bottom of page