top of page

26.11.2016 Spartak Moskva vs. HC Slovan

- LDS Sokolniki

V cene je zahrnuté:

 - vstupenka na zápas základnej kategórie

 - doprava (letenky, letiskové poplatky)

 - ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami

 - cestovné VIZA

 - cestovné poistenie AXA EXCELLENT

 

možnosť doobjednať si "výbavu superfanúšika*" za zvýhodnenú cenu

  * na výber : dresy, šály, tričká a ostatné propagačné materiály

V prípade záujmu o uvedený zápas, prosíme vyplňte nezáväzný rezervačný formulár. Ďakujeme

Ďakujeme, budeme Vás čoskoro kontaktovať

Detaily zájazdu:

 

Letenky:

Odlet na tento zápas je z Bratislavy alebo Viedenského letiska Schwechat. V prípade požiadaviek zákazníka však vieme pripraviť zájazd aj z ostatných letísk ( Krakow,  Košice, Budapešť, Praha ). Takisto zabezpečujeme transport na jednotlivé letiská za mimoriadne výhodné ceny.

 

Transport:

V prípade odlet u z Viedne je zahrnutý transport z Bratislavy do Viedne, takisto aj transport z letiska v Moskve k hotelu a späť.

 

Ubytovanie:

Ubytovanie pre našich klientov zabezpečujeme v centre mesta alebo v blízkosti štadióna v hoteloch minimálne 3* kategórie a vyššej. Vo vačšine prípadov sú v cene zahrnuté aj raňajky.

 

Vstupenka:

V cene zájazdu je zahrnutá vstupenka strednej až nižšej kategórie (za bránkou prípadne horné rady hlavnej tribúny) - podľa dostupnosti. Možnosť lepšej kategórie vstupenky a jednotlivé ceny Vám vždy uvedieme v odpovedi na Vašu požiadavku. V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

 

Poistenie:

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene každého zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

 

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

 

Ďalšie služby:

 

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj ďalšie služby ako napríklad: transport z letiska, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie, alebo prehliadku štadióna s bývalými legendami klubu...

 

Výbava superfanúšika:

V prípade záujmu ponúkame k objednávke aj rôzne fan predmety, ako dresy, personalizované dresy, kde Vám vyrobíme meno a číslo podľa Vašich požiadaviek, vlajky, šály a mnoho ďalšieho. Všetko za výhodné ceny.

 

Poistenie CK voči insolventnosti:

CK Best Sport Tour s.r.o. má uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni Generali Poisťovňa a.s., odštepný závod Európska cestovná poisťovňa. Číslo poistnej zmluvy: 2404857112

bottom of page