top of page
atletico madrid.jpg

ATLETICO - VILLAREAL

23.2.2020 20:00 - WANDA METROPOLITANO, MADRID

Po neúspešnej poslednej sezóne, kedy sa skoro do posledných kôl musela "žltá ponorka" z Villarealu biť o zachovanie La Ligovej príslušnosti príde pobiť na pôdu Atletica v 25. kole. Hostia z Villarealu asi nebudú pre domácich moc príjemným hosťom, veď v posledných 5tich ligových zápasoch si "doplávali" hostia k 2 remízam a taktiež 2 zápasy dokázali vyhrať. Posilnený domáci by však v tomto zápase nemali zaváhať a očakávame, že budú úspešný a hosťom sa tentokrát nepodarí ulúpiť ani bod.

letecky z VIEDNE

termín 21.1.-24.2.2020

zápas: 23.2. o 20:00

cena: od 390€/os

 V cene je zahrnuté:

 - obojsmerná letenka vrátane poplatkov

 - check-in a vystavenie leteniek

 - príručná batožina pre každého

 - transport z Bratislavy do Viedne a späť

 - vstupenka na zápas - sedenie v páre

 - ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami

 - cestovné poistenie v AXA EXCELLENT

 - detailný itinerár k zájazdu

 - non-stop asistenčné služby

 - poistenie CK proti insolventnosti

  nezáväzná rezervácia zájazdu  

Děkujeme! Zpráva byla odeslána.

futbalové zájazdy na FC Barcelona
Wanda Mestropoliotano

Wanda Metropolitano, bol pôvodne plánovaný ako olympijský štadión, je od septembra 2017 domovom futbalového Atlética Madrid. Postavený bol na mieste atletického štadióna Estadio La Peineta, postaveného v roku 1994, z ktorého bola zachovaná iba konštrukcia hlavnej tribúny. Wanda Metrolitano je ultramoderná aréna využívajúca napr. dažďovú vodu, solárne panely a LED osvietenie s kapacitou viac ako 68 000 divákov, čím sa stal tretím najväčším štadiónom v Španielsku. V poslednej edícii Ligy Majstrov UEFA sa tu hralo finále medzi Liverpoolom a Tottenhamom.

mapa štadióna
Wanda Metropolitano

DETAILY ZÁJAZDU

Doprava:

Odlet je zabezpečený z letiska Viedeň. V prípade požiadaviek zákazníka však vieme pripraviť zájazd aj z ostatných letísk (Košice, Viedeň, Budapešť, Praha ). V prípade odletu z Viedne je transport na letisko ZDARMA. Takisto zabezpečujeme transport na jednotlivé letiská za mimoriadne výhodné ceny.

Ubytovanie:

Ubytovanie pre našich klientov je zabezpečené v blízkosti štadióna alebo centra mesta v hoteloch 3* alebo 4* kategórie, v dvojlôžkových prípadne trojlôžkových izbách (na vyžiadanie). V cene zájazdu sú zahrnuté aj raňajky. 

Cestovné poistenie:

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene každého zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

Vstupenka na zápas:

V základnej cene zájazdu je zahrnutá vstupenka základnej kategórie (za bránkou prípadne horné rady hlavnej tribúny) - podľa dostupnosti. Cenovú ponuku za vstupenky vyššej kategórie Vám veľmi radi pripravíme na vyžiadanie. V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

Poistenie CK voči insolventnosti:

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-6131

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj VIP služby ako napríklad: 4* a 5* hotely v centre mesta, transport z letiska priamo na hotel, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie, alebo prehliadku štadióna s bývalými legendami klubu...

Úprava zájazdu na mieru:

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy. 

bottom of page