top of page
CSKA MOSKVA - HC SLOVAN BRATISLAVA
Termín zájazdu: 18.-20.11.2018
Dátum zápasu: 19.11.2018
Letecky z Bratislavy
Cena: od 350€
 v cene je zahrnuté :
Zájazd do Moskvy s Jarom Obšutom

Špeciálna ponuka pre všetkých SUPERFANÚŠIKOV:

3 dňový zájazd do Moskvy na zápas CSKA - SLOVAN, kde vás bude sprevádzať náš reprezentant, bývalý hráč KHL, NHL a súčasný asistent trénera HC BRATISLAVA - Jaro Obšut. Strávte nezabudnuteľné tri dni v Moskve kde bude o vás naozaj kráľovsky postarané. Navyše bude zabezpečená spoločná večera, kde Jaro veľmi rád odpovie na všetky vaše zvedavé otázky.

Teraz v uvádzacej cene 350€ pre najrýchlejších. 

 - obojsmerná letenka vrátane poplatkov

 - checkin a vystavenie leteniek

 - príručná batožina pre každého

 - vstupenka na zápas sektor HC SLOVAN

 - ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami

 - transport z letiska na hotel a späť

 - cestovné poistenie v AXA EXCELLENT

 - detailný itinerár k zájazdu

 - non-stop asistenčné služby

 - šál HC SLOVAN pre každého

obsut2.jpg
obsut1.jpg
obsut.jpg
obsut3.jpg

           Na nezáväznú rezerváciu a bližšie informácie o tomto zájazde, vyplňte prosím nasledujúci rezervačný formulár. Ďakujeme         

Thanks! Message sent.

Doprava:

Odlety sú zabezpečované prioritne z Bratislavy, Košíc a z letiska Viedeň Schwechat. V prípade požiadaviek zákazníka však vieme pripraviť zájazd aj z ostatných letísk ( Budapešť, Praha ). V prípade odletu z Viedne je transport na letisko ZDARMA. Takisto zabezpečujeme transport na jednotlivé letiská za mimoriadne výhodné ceny.

Ubytovanie:

Ubytovanie pre našich klientov je zabezpečené v blízkosti štadióna v hoteloch 3* alebo 4* kategórie, v dvojlôžkových prípadne trojlôžkových izbách. V cene zájazdu sú zahrnuté aj raňajky. 

Cestovné poistenie:

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene každého zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

Vstupenka na zápas:

V základnej cene zájazdu je zahrnutá vstupenka do sektora fanúšikov HC Slovan Bratislava. V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

Poistenie CK voči insolventnosti:

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-679

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj VIP služby ako napríklad: 4* a 5* hotely v centre mesta, transport z letiska priamo na hotel, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie, alebo prehliadku štadióna s bývalými legendami klubu...

bottom of page