top of page

ZA HOKEJOM DO AMERIKY

Hokejove zajazdy na HC Slovan KHL

Samotná súťaž vznikla v r. 1917 a zúčastnili sa jej len 4 kluby. "Kostrou" celej NHL sú tzv. Original Six kluby, čiže kluby, ktoré sú najstaršie v NHL. Medzi ne patrí Montreal Canadiens, Toronto Maple Leafs, Boston Bruins, New York Rangers, Chicago Blackhawks a Detroit Red Wings. Týchto šesť klubov hralo až do prvej expanzie NHL, ktorá nastala v roku 1967, kedy pribudlo šesť nových klubov. Týchto šesť klubov hralo až do prvej expanzie NHL, ktorá nastala v roku 1967, kedy pribudlo ďalších šesť nových klubov. Medzi novými destináciami na NHL mape boli aj dovtedy nehokejové štáty ako napríklad Kalifornia. Dôležitým bolo aj spojenie s WHA v roku 1979. Z WHA do NHL prešli štyri kluby (Winnipeg Jets, Edmonton Oilers, Quebec Nordiques a Hartford Whalers). NHL sa postupne stále rozširovala až na súčasný počet 30 klubov. Posledné rozšírenie nastalo pred sezónou 2000/2001, kedy sa súčasťou NHL stali aj Minnesota Wild a Columbus Blue Jackets. 

Stanley Cup - predstavuje majstrovskú trofej NHL a každoročne sa udeľuje víťazovi play-off. Tento strieborný pohár patrí medzi najznámejšie symboly severoamerického športu a je spojený s množstvom legiend a spomienok. Na tento pohár sú každoročne vygravírované nové mená čerstvých šampiónov a to hráčov, trénerov a manažmentu.

Hokejove zajazdy na NHL

Aktuálna ponuka zájazdov na NHL do New Yorku (New York Islanders, New York Rangers, New Jersey Devils)

Image by Seth Hoffman

 Termín zájazdu: 1.-6.4.2020 

 akciová cena 

Dvojzápas NHL v New Yorku

Hokejove zajazdy na NHL

Okrem horeuvedených zápasov vám ponúkame aj zápasy na zvyšných tímov NHL. A pretože "chute" našich zákazníkov a fanúšikov hokeja su rôznorodé, neváhajte a napíšte nám o aký zájazd máte záujem, aby sme vám pripravili  váš výlet presne podľa vašich predstáv. Ceny zájazdov sú už od 700€. Samozrejme v cene je rovnako ako aj u ostatných zájazdov: letenka, ubytovanie, vstupenka na zápas a poistenie.

nhl timy.jpg
bottom of page