© 2014-2019 všetky práva vyhradené

                  Best Sport Tour s.r.o.

    Created by: Dusan Macak

    Graphic Support: Tomas Hoger   

Hokejove Zajazdy | Bratislava | SuperFanúšik
Hokejove Zajazdy | Bratislava | SuperFanúšik
Hokejove Zajazdy | Bratislava | SuperFanúšik
Hokejove Zajazdy | Bratislava | SuperFanúšik

Futbalové, hokejové a iné športové zájazdy za najlepšie ceny na trhu - to je SuperFanusik.sk

ZA HOKEJOM DO AMERIKY

Samotná súťaž vznikla v r. 1917 a zúčastnili sa jej len 4 kluby. "Kostrou" celej NHL sú tzv. Original Six kluby, čiže kluby, ktoré sú najstaršie v NHL. Medzi ne patrí Montreal Canadiens, Toronto Maple Leafs, Boston Bruins, New York Rangers, Chicago Blackhawks a Detroit Red Wings. Týchto šesť klubov hralo až do prvej expanzie NHL, ktorá nastala v roku 1967, kedy pribudlo šesť nových klubov. Týchto šesť klubov hralo až do prvej expanzie NHL, ktorá nastala v roku 1967, kedy pribudlo ďalších šesť nových klubov. Medzi novými destináciami na NHL mape boli aj dovtedy nehokejové štáty ako napríklad Kalifornia. Dôležitým bolo aj spojenie s WHA v roku 1979. Z WHA do NHL prešli štyri kluby (Winnipeg Jets, Edmonton Oilers, Quebec Nordiques a Hartford Whalers). NHL sa postupne stále rozširovala až na súčasný počet 30 klubov. Posledné rozšírenie nastalo pred sezónou 2000/2001, kedy sa súčasťou NHL stali aj Minnesota Wild a Columbus Blue Jackets. 

Stanley Cup - predstavuje majstrovskú trofej NHL a každoročne sa udeľuje víťazovi play-off. Tento strieborný pohár patrí medzi najznámejšie symboly severoamerického športu a je spojený s množstvom legiend a spomienok. Na tento pohár sú každoročne vygravírované nové mená čerstvých šampiónov a to hráčov, trénerov a manažmentu.

Aktuálna ponuka zájazdov na NHL do New Yorku (New York Islanders, New York Rangers, New Jersey Devils)

Aktuálna ponuka zájazdov na NHL do Los Angeles (Los Angeles Kings, Anaheim Ducks)

Okrem horeuvedených zápasov vám ponúkame aj zápasy na zvyšných tímov NHL. A pretože "chute" našich zákazníkov a fanúšikov hokeja su rôznorodé, neváhajte a napíšte nám o aký zájazd máte záujem, aby sme vám pripravili  váš výlet presne podľa vašich predstáv. Ceny zájazdov sú už od 700€. Samozrejme v cene je rovnako ako aj u ostatných zájazdov: letenka, ubytovanie, vstupenka na zápas a poistenie.

nhl timy.jpg