top of page

NHL GLOBAL SERIES

7. a 8. Október 2022 - O2 Arena, Praha

nashville.jpg

Najlepšia hokejová liga na svete sa po troch rokoch vracia do Prahy a opäť to bude TOP zážitok! Vypredaná O2 Aréna sľubuje TOP zážitok za mimoriadne priaznivú cenu. Súpiska žralokov ponúka hviezdy ako Timo Meier, Tomáš Hert alebo pilier obrany Brent Burns. Predátori z Nashvillu zas ponúkajú mená ako Roman Josi, Matt Duchene, či Filip Forsberg. O kvalitu a výborný športový zážitok tak samozrejme nebude núdza. Je len na vás, či si vyberiete jeden zápas, oba zápasy alebo aj ubytovanie a dopravu. Všetko je zabezpečené tak, aby ste sa z Prahy vrátili s nezabudnuteľnými zážitkami ;) 

 V cene je zahrnuté:

 - vstupenka na zápas - sedenie v páre (max 4)

 - ubytovanie v 4* hoteli s raňajkami

 - non-stop asistenčné služby

 - poistenie CK proti insolventnosti
- k dispozícii aj samostatné vstupenky!

termín: 7.-8.102022

individuálna doprava

House Icon

4* hotel s raňajkami 

hockey.png

zápas: 7.10. o 20:00

cena: 180€/os

LoganCouture.jpg
Image by Klim Musalimov
James Neal.jpg

 V prípade záujmu o uvedený zájazd, prosíme vyplňte nezáväzný rezervačný formulár 

Ďakujeme, budeme Vás čoskoro kontaktovať

san jose.jpg

DETAILY ZÁJAZDU

COVID 19 garancia: 

Ochorenie COVID 19 a súvisiace opatrenia vám už vrásky robiť nemusia. Každého nášho klienta zdarma pripoisťujeme aj na komplikácie, ktoré môžu vzniknúť s aktuálnou pandémiou ako napríklad: náklady na storno zájazdu z dôvodu nemožnosti vycestovania pri pozitívnom PCR teste, náklady na hospitalizáciu alebo nariadenú karanténu mimo územia SR, náklady na ubytovanie a návrat na SR po karanténe atď.  

Ubytovanie:

Ubytovanie pre našich klientov je zabezpečené v blízkosti štadióna v 4* hoteli, ktorý je vzdialený iba pár minút od O2 arény, kde sa budú odohrávať zápasy.  Ubytovanie je v dvojlôžkových prípadne trojlôžkových izbách (na vyžiadanie). V cene zájazdu sú zahrnuté aj raňajky. 

Cestovné poistenie:

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene každého zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

Vstupenka na zápas:

V základnej cene zájazdu je zahrnutá vstupenka základnej kategórie (za bránkou prípadne horné rady hlavnej tribúny) - podľa dostupnosti. Cenovú ponuku za vstupenky vyššej kategórie Vám veľmi radi pripravíme na vyžiadanie. V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

Poistenie CK voči insolventnosti:

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK). Bližšie informácie a poistný certifikát je dostupný v položke "KONTAKT"

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj VIP služby ako napríklad: 4* a 5* hotely v centre mesta, transport z letiska priamo na hotel, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie, alebo prehliadku štadióna s bývalými legendami klubu...

Úprava zájazdu na mieru:

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy. 

bottom of page