top of page
fc barcelona.jpg

TOTTENHAM - LIVERPOOL

11.1.2020 16:00 - TOTTENHAM HOTSPUR STADIUM, LONDÝN

Po zápase s Realom Madrid, je tento zápas druhý najpopulárnejší v Španielskej La Lige. Súboje medzi Barcelonou a Atleticom Madrid boli vždy plné emócií a iba toho najlepšieho futbalového umenia. Vyberte sa s nami do Barcelony na výborný futbalový víkend. Navyše koniec apríla sľubuje už aj príjemné katalánske slnko a s tým spojené aj príjemné teploty vhodné na večerné prechádzky Barcelonou..

Děkujeme! Zpráva byla odeslána.

letecky z BRATISLAVY

termín 10.1. - 13.1.2020

zápas: 11.1. o 16:00

cena: od 630€/os

 V cene je zahrnuté:

 - obojsmerná letenka vrátane poplatkov

 - check-in a vystavenie leteniek

 - príručná batožina pre každého

 - vstupenka na zápas - sedenie v páre

 - transport z letiska do Londýna a späť

 - ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami

 - cestovné poistenie v AXA EXCELLENT

 - detailný itinerár k zájazdu

 - non-stop asistenčné služby

 - poistenie CK proti insolventnosti

Tottenham Hotspur Stadium je nový štadión otvorený v apríli 2019 v severnom Londýne a nahrádza predchádzajúci štadión klubu, White Hart Lane. Má kapacitu 62 062, čo z neho robí jeden z najmodernejších štadiónov. Patrí k najväčším štadiónom Premier League, je najväčší klubový štadión v Londýne. Je navrhnutý tak, aby bol viacúčelovým štadiónom. Zaujímavosťou je, že pod trávnatým povrchom je umelý trávnik, ktorý sa dá použiť na iné udalosti, ako napr. aj NFL, koncerty, Fanúšikovia ho niekedy označujú aj ako New White Hart Lane.

mapa štadióna
Tottenham Hotspur Stadium

DETAILY ZÁJAZDU

Doprava:

Odlet je zabezpečený z letiska Bratislava. V prípade požiadaviek zákazníka však vieme pripraviť zájazd aj z ostatných letísk (Košice, Viedeň, Budapešť, Praha ). V prípade odletu z Viedne je transport na letisko ZDARMA. Takisto zabezpečujeme transport na jednotlivé letiská za mimoriadne výhodné ceny.

Ubytovanie:

Ubytovanie pre našich klientov je zabezpečené v blízkosti štadióna alebo centra mesta v hoteloch 3* alebo 4* kategórie, v dvojlôžkových prípadne trojlôžkových izbách (na vyžiadanie). V cene zájazdu sú zahrnuté aj raňajky. 

Cestovné poistenie:

V spolupráci s poisťovňou AXA je v cene každého zájazdu cestovné poistenie najvyššej kategórie - AXA EXCELLENT, ktoré okrem bežného krytia ponúka aj poistenie batožiny, poistenia omeškania a zrušenia letu a poistenie liečebých výdavkov BEZ FINANČNÉHO LIMITU. 

Vstupenka na zápas:

V základnej cene zájazdu je zahrnutá vstupenka základnej kategórie (za bránkou prípadne horné rady hlavnej tribúny) - podľa dostupnosti. Cenovú ponuku za vstupenky vyššej kategórie Vám veľmi radi pripravíme na vyžiadanie. V prípade viacčlenných skupín zabezpečujeme podľa možnosti miesta vedľa seba, alebo aspoň sedenie v pároch.

Informácie o zájazde:

Pred odchodom pripravíme každému zákazníkovi brožúru s detailnými informáciami o zájazde, ubytovaní, transportoch v mieste zápasu a všetky dôležité informácie ktoré potrebuje na bezproblémový priebeh zájazdu.

Poistenie CK voči insolventnosti:

Naša cestovná kancelária má v zmysle zákona uzavreté poistenie voči úpadku CK (tzv. poistenie insolventnosti CK) v poisťovni UNION poisťovňa a.s., číslo poistnej zmluvy: 26-699

VIP služby:

Okrem štandardných služieb Vám za výhodné ceny ponúkame aj VIP služby ako napríklad: 4* a 5* hotely v centre mesta, transport z letiska priamo na hotel, tzv. Hospitality Tickets, kde je v rámci lístku zahrnuté aj občerstvenie, alebo prehliadku štadióna s bývalými legendami klubu...

Úprava zájazdu na mieru:

V prípade, že vám nevyhovuje letisko odletu, termín zájazdu, program, alebo chcete svoj zájazd akokoľvek upraviť, neváhajte a napíšte nám svoje požiadavky. Veľmi radi zájazd upravíme tak, aby sme splnili vaše predstavy. 

Tottenham Hotspur Stadium
bottom of page